Treneriai ir instruktoriai

Mūsų treneriai ir instruktoriai turi pedagoginį išsilavinimą, yra kompetentingi ir išmanantys savo specialybę bei pripažinti ir patvirtinti Pasaulinio Aikido Centro, Hombu Dojo, Tokijuje (Japonija).

Aikido Aikikai asociacijos „Sūkurys“ treneriai ir instruktoriai kasmet stažuojasi Pasauliniame Aikido Centre Japonijoje bei kitose šalyse vykstančiuose seminaruose.

 

ir Irina Kušelevič
Trenerė
5 dan Aikido Aikikai meistrė


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 656 45268
irina@aikidosukurys.lt


 

ir Vytautas Ribikauskas
Treneris
4 dan Aikido Aikikai meistras


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 612 00688
vytautas@aikidosukurys.lt


 

ir Rūta Uždavinytė
Instruktorė
4 dan Aikido Aikikai meistrė


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 656 45265
ruta@aikidosukurys.lt


 

ir Audrius Paukštė
Instruktorius
4 dan Aikido Aikikai meistras


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 683 05694
audrius@aikidosukurys.lt


 

ir Aleksandr Ivanov
Instruktorius
3 dan Aikido Aikikai meistras


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 616 89003
aleksandr@aikidosukurys.lt


 

ir Evelina Berger
Instruktorė
2 dan Aikido Aikikai meistrė


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 608 34846
evelina@aikidosukurys.lt


 

ir Valerij Loktik
Instruktorius
1 dan Aikido Aikikai meistras


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 687 33239
valerij@aikidosukurys.lt