Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
09:30 - 10:00
Savigyna\Sveikatingumas
Mišri grupė
09:30
11:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:30 - 17:00
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
17:00 - 17:30

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
09:30 - 10:00
Savigyna\Sveikatingumas
Mišri grupė
09:30
11:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00

Šeštadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:30 - 20:00
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPrededantieji / Pažengusieji
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:30 - 20:00
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
18:30 - 19:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

No events available in augustina category!
No events available in marija category!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
09:30 - 10:00
Savigyna\Sveikatingumas
Mišri grupė
09:30
11:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
09:30 - 10:00
Savigyna\Sveikatingumas
Mišri grupė
09:30
11:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

No events available!

Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa.
Lakūnų g. 24, Vilnius

Treneris Vytautas  +370 612 00688

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
Vaikai 6-10 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
Vaikai 6-10 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
Vaikai 6-10 m. (Akademija)
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m. (Akademija)Pradedantieji / Pažengusieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

No events available!

 

Kęstučio g. 41A, Vilnius (Kovos menų centras Smauglys).

Treneris Vytautas  +370 612 00688


Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:00 - 15:30
Vaikai 1-3 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
15:00
16:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
Vaikai 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:30
17:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
17:00 - 17:30

Pirmadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:30 - 17:00
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:30
17:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
17:00 - 17:30

Pirmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:00 - 15:30
Vaikai 1-3 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
15:00
16:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
15:30 - 16:00

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Vaikai 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:00 - 15:30
Vaikai 1-3 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
15:00
16:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
Vaikai 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:30
17:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
17:00 - 17:30

Pirmadienis

Penktadienis

No events available!

Bubilo g. 8, Vilnius

Treneris Vytautas  +370 612 00688


Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 18:30
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
18:30 - 19:00
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:30 - 20:00
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:30 - 19:00
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 18:30
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:30 - 20:00
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:30 - 19:00
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 18:30
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

No events available!

Žalgirio g. 108 - 4A, Vilnius.

Treneris Audrius +370 683 05694
Treneris Aleksandras  +370 616 89003
Trenerė Rūta +370 656 45265