Tvarkaraščiai

ŽirmūnaiŠeimyniškiųBalsiaiNemėžis

Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa.
Verkių g. 29, Vilnius

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
Grupė
- B -
09:30
11:00
Trenerė Irina
Rytinė
Grupė
- B -
09:30
11:00
Trenerė Irina
Spec. grupė
Iaido
10:00
12:00
Paaugliai
15:30
17:00
Trenerė Irina
Paaugliai
15:30
17:00
Trenerė Irina
Paaugliai
15:30
17:00
Trenerė Irina
Spec. grupė
Savigyna
17:00
18:30
Instruktorius Valerij
Spec. grupė
Savigyna
17:00
18:30
Instruktorius Valerij
Suaugusieji
Pradedantieji
- B -
18:00
19:30
Trenerė Irina
Suaugusieji
Pradedantieji
- B -
18:00
19:30
Trenerė Irina
Spec. grupė
Yudansha
18:00
19:00
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
18:30
19:30
Instruktorė Rūta
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
18:30
19:30
Instruktorė Rūta
Spec. grupė
Ginklai
19:00
20:00
Suaugusieji
Pradedantieji
- A -
19:30
21:00
Treneris Vytautas
Suaugusieji
Pažengusieji
19:30
21:00
Trenerė Irina
Suaugusieji
Pradedantieji
- A -
19:30
21:00
Treneris Vytautas
Suaugusieji
Pažengusieji
19:30
21:00
Trenerė Irina

Pirmadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    15:30 - 17:00
  • Spec. grupė
    17:00 - 18:30
  • Suaugusieji
    18:30 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Antradienis

  • Rytinė
    09:30 - 11:00
  • Suaugusieji
    18:00 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Trečiadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    15:30 - 17:00
  • Spec. grupė
    17:00 - 18:30
  • Suaugusieji
    18:30 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Ketvirtadienis

  • Rytinė
    09:30 - 11:00
  • Suaugusieji
    18:00 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Penktadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    15:30 - 17:00
  • Spec. grupė
    18:00 - 19:00
  • Spec. grupė
    19:00 - 20:00

Šeštadienis

  • Spec. grupė
    10:00 - 12:00
No events available!

 

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Vaikai
Pažengusieji
16:30
17:30
Instruktorė Evelina
Vaikai
Pažengusieji
16:30
17:30
Instruktorė Evelina
Vaikai
6-10 m.
18:00
19:00
Instruktorė Evelina
Vaikai
6-10 m.
18:00
19:00
Instruktorė Evelina
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
19:00
20:30
Instruktorė Rūta
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
19:00
20:30
Instruktorė Rūta

Antradienis

  • Vaikai
    16:30 - 17:30
  • Vaikai
    18:00 - 19:00
  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30

Ketvirtadienis

  • Vaikai
    16:30 - 17:30
  • Vaikai
    18:00 - 19:00
  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30
No events available!

 


Trenerė Irina  +370 656 45268
Treneris Vytautas  +370 612 00688
Instruktorė Rūta  +370 656 45265
Instruktorė Evelina   +370 608 34846
Instruktorius Valerij  +370 687 33239

 

Kitos salės:   Šeimyniškių   |   Balsiai   |   Nemėžis

Aikido Aikikai centras
Šeimyniškių g. 44, Vilnius

 

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Rytinė
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Paaugliai
grupė
- B -
16:00
17:00
Instruktorė Evelina
Paaugliai
grupė
- A -
16:00
17:00
Treneris Vytautas
Paaugliai
grupė
- B -
16:00
17:00
Instruktorė Evelina
Paaugliai
grupė
- A -
16:00
17:00
Treneris Vytautas
Vaikai
grupė
- B -
17:00
18:00
Instruktorė Evelina
Vaikai
grupė
- A -
17:00
18:00
Treneris Vytautas
Vaikai
grupė
- B -
17:00
18:00
Instruktorė Evelina
Vaikai
grupė
- A -
17:00
18:00
Treneris Vytautas
Suaugusieji
Pradedantieji
- B -
18:00
19:30
Instruktorius Aleksandr
Suaugusieji
Pradedantieji
- D -
18:00
19:30
Instruktorius Audrius
Suaugusieji
Pradedantieji
- B -
18:00
19:30
Instruktorius Aleksandr
Suaugusieji
Pradedantieji
- D -
18:00
19:30
Instruktorius Audrius
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
19:30
21:00
Instruktorius Audrius
Suaugusieji
Pradedantieji
- A -
19:30
21:00
Treneris Vytautas
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
19:30
21:00
Instruktorius Audrius
Suaugusieji
Pradedantieji
- A -
19:30
21:00
Treneris Vytautas

Pirmadienis

  • Paaugliai
    16:00 - 17:00
  • Vaikai
    17:00 - 18:00
  • Suaugusieji
    18:00 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Antradienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    16:00 - 17:00
  • Vaikai
    17:00 - 18:00
  • Suaugusieji
    18:00 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Trečiadienis

  • Paaugliai
    16:00 - 17:00
  • Vaikai
    17:00 - 18:00
  • Suaugusieji
    18:00 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Ketvirtadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    16:00 - 17:00
  • Vaikai
    17:00 - 18:00
  • Suaugusieji
    18:00 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00
No events available!

 


Treneris Vytautas  +370 612 00688
Instruktorius Audrius  +370 683 05694
Instruktorius Aleksandr  +370 616 89003
Instruktorė Evelina   +370 608 34846

 

Kitos salės:   Žirmūnai   |   Balsiai   |   Nemėžis

Bubilo g. 8, Vilnius

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1-4 klasės
16:00
17:00
Treneris Vytautas
1-4 klasės
16:30
17:30
Treneris Vytautas
5-8 klasės
17:00
18:00
Treneris Vytautas
5-8 klasės
17:30
18:30
Treneris Vytautas

Pirmadienis

  • 1-4 klasės
    16:30 - 17:30
  • 5-8 klasės
    17:30 - 18:30

Penktadienis

  • 1-4 klasės
    16:00 - 17:00
  • 5-8 klasės
    17:00 - 18:00
No events available!

 


Treneris Vytautas  +370 612 00688

 
 

Kitos salės:   Žirmūnai   |   Šeimyniškių   |   Nemėžis

Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazija,
Sirokomolės g. 2, Nemėžis, Vilniaus r.

 


Instruktorius Valerij  +370 687 33239

 

Kitos salės:   Žirmūnai   |   Šeimyniškių   |   Balsiai