Tvarkaraščiai

ŽIRMŪNŲ salė

Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa.
Verkių g. 29, Vilnius

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Paaugliai
16:30
18:00
Trenerė Irina
Paaugliai
16:30
18:30
Trenerė Irina
Vaikai
17:30
18:30
Vaikai
17:30
18:30
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
18:30
19:30
Instruktorė Rūta
Suaugusieji
Pradedantieji
- B -
18:30
20:00
Trenerė Irina
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
18:30
19:30
Instruktorė Rūta
Suaugusieji
Pradedantieji
- B -
18:30
20:00
Trenerė Irina
Suaugusieji
Pradedantieji
- A -
19:30
21:00
Treneris Vytautas
Suaugusieji
Pradedantieji
- A -
19:30
21:00
Treneris Vytautas

Pirmadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    16:30 - 18:00
  • Suaugusieji
    18:30 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Antradienis

  • Vaikai
    17:30 - 18:30
  • Suaugusieji
    18:30 - 20:00

Trečiadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    16:30 - 18:30
  • Suaugusieji
    18:30 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Ketvirtadienis

  • Vaikai
    17:30 - 18:30
  • Suaugusieji
    18:30 - 20:00

Penktadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
No events available!

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
19:00
20:30
Instruktorė Rūta
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
19:00
20:30
Instruktorė Rūta

Antradienis

  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30

Ketvirtadienis

  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30
No events available!


Trenerė Irina  +370 656 45268
Treneris Vytautas  +370 612 00688
Instruktorė Rūta  +370 656 45265
Instruktorius Valerij  +370 687 33239

VIRŠULIŠKIŲ salė

Laisvės pr. 60, Vilnius
(Šalia Spaudos rūmų. Privažiavimas iš Justiniškių gatvės)

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Suaugusieji
Pradedantieji
19:00
20:30
Treneriai: Vytautas, Audrius, Aleksandras
Suaugusieji
Pradedantieji
19:00
20:30
Treneriai: Vytautas, Audrius, Aleksandras
Suaugusieji
Pradedantieji
19:00
20:30
Treneriai: Vytautas, Audrius, Aleksandras
Suaugusieji
Pradedantieji
19:00
20:30
Treneriai: Vytautas, Audrius, Aleksandras

Pirmadienis

  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30

Antradienis

  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30

Trečiadienis

  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30

Ketvirtadienis

  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30
No events available!


Treneris Vytautas  +370 612 00688
Instruktorius Audrius  +370 683 05694
Instruktorius Aleksandr  +370 616 89003

BALSIŲ salė

Bubilo g. 8, Vilnius

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1-4 klasės
16:00
17:00
Treneris Vytautas
1-4 klasės
16:30
17:30
Treneris Vytautas
5-8 klasės
17:00
18:00
Treneris Vytautas
5-8 klasės
17:30
18:30
Treneris Vytautas

Pirmadienis

  • 1-4 klasės
    16:30 - 17:30
  • 5-8 klasės
    17:30 - 18:30

Penktadienis

  • 1-4 klasės
    16:00 - 17:00
  • 5-8 klasės
    17:00 - 18:00
No events available!


Treneris Vytautas  +370 612 00688

NEMĖŽIO salė

Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazija,
Sirokomolės g. 2, Nemėžis, Vilniaus r.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Mišri grupė
18:00
20:00
Instruktorius Valerij
Mišri grupė
18:00
20:00
Instruktorius Valerij

Antradienis

  • Mišri grupė
    18:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • Mišri grupė
    18:00 - 20:00
No events available!


Instruktorius Valerij  +370 687 33239