Žirmūnų salė

 

Tvarkaraščiai

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
Grupė
- A -
06:30
07:30
Treneris Vytautas
Rytinė
Grupė
- B -
09:30
11:00
Trenerė Irina
Rytinė
Grupė
- B -
09:30
11:00
Trenerė Irina
Paaugliai
15:30
17:00
Trenerė Irina
Paaugliai
15:30
17:00
Trenerė Irina
Paaugliai
15:30
17:00
Trenerė Irina
Vaikai
Pažengusieji
16:30
17:30
Instruktorė Evelina
Vaikai
Pažengusieji
16:30
17:30
Instruktorė Evelina
Vaikai
nuo 8 m.
17:15
18:15
Instruktorius Valerij
Vaikai
nuo 8 m.
17:15
18:15
Instruktorius Valerij
Suaugusieji
Pradedantieji
- B -
18:00
19:30
Trenerė Irina
Suaugusieji
Pradedantieji
- B -
18:00
19:30
Trenerė Irina
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
18:30
19:30
Instruktorė Rūta
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
18:30
19:30
Instruktorė Rūta
Spec. grupė
19:00
20:00
Suaugusieji
Pradedantieji
- A -
19:30
21:00
Treneris Vytautas
Suaugusieji
Pažengusieji
19:30
21:00
Trenerė Irina
Suaugusieji
Pradedantieji
- A -
19:30
21:00
Treneris Vytautas
Suaugusieji
Pažengusieji
19:30
21:00
Trenerė Irina

Pirmadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    15:30 - 17:00
  • Vaikai
    17:15 - 18:15
  • Suaugusieji
    18:30 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Antradienis

  • Rytinė
    09:30 - 11:00
  • Vaikai
    16:30 - 17:30
  • Suaugusieji
    18:00 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Trečiadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    15:30 - 17:00
  • Vaikai
    17:15 - 18:15
  • Suaugusieji
    18:30 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Ketvirtadienis

  • Rytinė
    09:30 - 11:00
  • Vaikai
    16:30 - 17:30
  • Suaugusieji
    18:00 - 19:30
  • Suaugusieji
    19:30 - 21:00

Penktadienis

  • Rytinė
    06:30 - 07:30
  • Paaugliai
    15:30 - 17:00
  • Spec. grupė
    19:00 - 20:00
No events available!

 

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Vaikai
6-10 m.
18:00
19:00
Instruktorė Evelina
Vaikai
6-10 m.
18:00
19:00
Instruktorė Evelina
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
19:00
20:30
Instruktorė Rūta
Suaugusieji
Pradedantieji
- C -
19:00
20:30
Instruktorė Rūta

Antradienis

  • Vaikai
    18:00 - 19:00
  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30

Ketvirtadienis

  • Vaikai
    18:00 - 19:00
  • Suaugusieji
    19:00 - 20:30
No events available!

 

Treneriai

 

ir Irina Kušelevič
Trenerė
5 dan Aikido Aikikai meistrė


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 656 45268
irina@aikidosukurys.lt


 

ir Vytautas Ribikauskas
Treneris
4 dan Aikido Aikikai meistras


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 612 00688
vytautas@aikidosukurys.lt


 

ir Rūta Uždavinytė
Instruktorė
4 dan Aikido Aikikai meistrė


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 656 45265
ruta@aikidosukurys.lt


 

ir Evelina Berger
Instruktorė
2 dan Aikido Aikikai meistrė


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 608 34846
evelina@aikidosukurys.lt


 

ir Valerij Loktik
Instruktorius
1 dan Aikido Aikikai meistras


Pasiekimai aikido ir sporte
Kodėl pasirinkau aikido?
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Tel. +370 687 33239
valerij@aikidosukurys.lt

 

Kitos „Sūkurio“ salės:


 Viršuliškių salė

 Balsių salė

 Nemėžio salė