Aikikai Hombu Dojo Shihano – Hiroshi Fujimaki seminaras Vilniuje

2008 m. kovo 10 – 12 dienomis sporto klube “Pelėda” Aikikai Hombu Dojo instruktorius Hiroshi Fujimaki (6 Danas, Shihan) vedė dviejų dienų mokomąjį seminarą. Seminarą organizavo Lietuvos Aikido Aikikai Rengokai asociacija.

Seminare dalyvavo daugiau kaip 60 Aikido praktikuojančių žmonių iš įvairių Lietuvos Aikido organizacijų. Lietuvos Aikido Aikikai federaciją (LAAF) seminare atstovavo daugiau kaip 30 aikidokų, vadovaujamų LAAF Prezidento ir vyriausiojo trenerio Prano Golovač (3 Dan). Dalyvių tarpe buvo suaugusieji bei vaikai besitreniruojantys LAAF organizacijose Vilniuje (asociacija SŪKURYS), Lentvaryje (klubas PAŽINKIM SAVE), Alytuje (Alytaus Aikido Aikikai klubas).

Didelį įspūdį seminaro dalyviams paliko H.Fujimaki atliekama Aikido technika, jo šiltas bendravimas su seminaro dalyviais. Seminaro metu instruktorius daug dėmesio skyrė, pradedantiesiems aikidokams, kad jie kuo daugiau ir dažniau padirbėtų su Dan laipsnį turinčiais aikidokais. H.Fujimaki daug dėmesio skyrė ir vaikams, kurie tai labai vertino ir tuo džiaugėsi.

Buvo labai įdomu treniruotis grupėmis po keletą žmonių. Taip buvo išspresta problema su vietos trūkumu ir išvengta traumų. Taip pat buvo itin malonu stebėti, kaip jaunieji aikidokai daro pratimus su Dan laipsnį turinčiais vyresniaisais. Matėsi kaip jie stengiasi ir jaudinasi, kad kuo geriau atliktų pratimą.

Kai į Lietuvą atvyksta instruktoriai iš Hombu Dojo, turime galimybę sudalyvauti jų vedamose treniruotėse ir išmokti vis naujų Aikido subtilybių. Kasmet į Lietuvą atvyksta vis kitas instruktorius. Kiekvienas iš jų pademonstruoja savitą Aikido techniką. Tai yra be galo įdomu, nes turime progą išmokti vis kažką naujo, paslaptingo. Tiesa sakant, treniruojantis Aikido net ir visą gyvenimą, tų paslapčių visada bus ir visada jos bus be galo įdomios.

Dėkojame Hombu Dojo instruktoriui Hiroshi Fujimaki už Jo šiltą ir malonų bendravimą seminaro metu bei, už jo įdomias treniruotes ir pamokas.

FacebookmailFacebookmail