Aikikai Hombu Dojo Shihan’o – Shigeru SUGAWARA (7 Dan) seminaras Vilniuje

Seminaro laikas ir datos:

Data rytas vakaras
Spalio 27 d. (ketv.) 19:00 – 20:15
Spalio 28 d. (penkt.) 9:00 – 10:15 19:00 – 20:15
Spalio 29 d. (šešt.) 9:00 – 10:15 18:00 – 19:15
Spalio 30 d. (sekm.) 9:00 – 10:15 18:00 – 19:15

Seminaras vyks:

Sporto komplekse SPORTIMA, imtynių salėje
(Ąžuolyno g. 5, Vilnius).

{global_content name=’skirtukas’}

Gerbiami praktikuojantieji Aikido,

Lietuvos Aikido Aikikai federacijos atstovas Vilniuje – asociacija „SŪKURYS“ – kviečia Jus į IV-ąjį Tarptautinį Aikido AIKIKAI seminarą, kuriam vadovaus AIKIKAI Hombu Dojo instruktorius, 7-to Dan meistras, Shihan Shigeru SUGAWARA. Seminaras įvyks 2011 m. spalio 27-30 dienomis Vilniuje.

Jūs turite unikalią galimybę pasisemti Aikido žinių ir patirties iš vieno geriausių Aikido meistrų pasaulyje, jau ne pirmą kartą atvyksiančio į Lietuvą.

Meistras S. Sugawara jau apie 30 metų veda treniruotes Pasauliniame Aikido centre AIKIKAI HOMBU DOJO: ilgus metus vadovavęs vaikų ir paauglių grupėms, šiuo metu treniruoja tiek pažengusiųjų, tiek ir pradedančiųjų grupes. Šiandien Jis yra vienas iš labiausiai patyrusių Aikido meistrų pasaulyje. Sensei S. Sugawara išsiskiria puikiomis pedagoginėmis savybėmis, gebėjimu paprastai ir suprantamai išaiškinti bazinę techniką bei tiksliu pažengusiųjų technikos subtilybių perteikimu. Subtiliai ir suprantamai dėstomas Aikido nepalieka abejingų, todėl kasmet įvairiose pasaulio šalyse (Japonijoje, Didžiojoje Britanijoje, Korėjoje, Lenkijoje, Rusijoje, Malaizijoje ir kt.) į meistro vedamus seminarus atvyksta tūkstančiai aikidokų.

Pirmą kartą į Lietuvą meistras S. Sugawara atvyko 1998 m. pavasarį. Vėlesnių trijų apsilankymų Lietuvoje metu Sensei vadovavo Pasaulinio Aikido Centro „Istruction Tour“ seminarams. 2010 metais meistro S. Sugawara vadovaujamame III-jame Tarptautiniame Aikido AIKIKAI seminare susirinko virš 100 Aikido praktikuojančių dalyvių. Per visus šiuos, apsilankymų, metus mokytojo vadovaujamuose seminaruose sudalyvavo bei naudingų žinių apie uke ir nage technikos ypatybes pasisėmė daugybė Lietuvos aikidokų.

Džiaugiamės turėdami galimybę pasiūlyti Jums sudalyvauti įvyksiančiame meistro S. Sugawara seminare, kuriame ir vėl drauge tobulinsime Aikido įgūdžius, techniką bei semsimės naujų patyrimų.

{global_content name=’skirtukas’}

Norinčius dalyvauti prašome užsiregistruoti iki spalio 20 d.
el. paštu info@aikidoaikikai.lt
Registracija būtina, kadangi vietų skaičius – ribotas.

Maloniai prašome be organizatorių leidimo nefilmuoti ir nefotografuoti.

Mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus telefonais:
8-656 45268 arba 8-656 45265.

Iki pasimatymo seminare!

FacebookmailFacebookmail