Aikikai Hombu Dojo Shihano – Shigeru SUGAWARA (7 Dan) seminaras Vilniuje

Gerbiami praktikuojantieji Aikido,

Lietuvos Aikido Aikikai federacijos atstovas Vilniuje – asociacija „Sūkurys“ – kviečia Jus į tarptautinį Aikido seminarą, vadovaujamą Aikikai Hombu Dodžio instruktoriaus 7-to Dan meistro Shihan Shigeru SUGAWARA. Seminaras įvyks 2010 m. rugsėjo 24-27 dienomis Vilniuje.

Meistras S. Sugawara į Lietuvą atvažiuoja jau ne pirmą kartą, ir Jūs turite unikalią galimybę pasisemti Aikido žinių ir patirties kartu su vienu geriausiu Aikido meistru pasaulyje.

Pasauliniame Aikido centre AIKIKAI HOMBU DOJO treniruotes sensėjus veda jau apie 30 metų ir šiandien jis yra vienas iš labiausiai patyrusių meistrų. Šiuo metu sensėjus treniruoja ir pažengusiųjų, ir pradedančiųjų grupes. Taip pat ilgus metus sensėjus vadovavo Aikikai Hombu Dojo vaikų ir paauglių grupėms. Meistras S. Sugawara išsiskiria puikiomis pedagoginėmis savybėmis, jis paprastai ir suprantamai išaiškina bazinę technika bei tiksliai išdėsto pažengusiųjų technikos subtilybes.

Kasmet į sensėjaus vedamus seminarus įvairiose pasaulio šalyse: Japonijoje, Didžiojoje Britanijoje, Korėjoje, Lenkijoje, Rusijoje, Malaizijoje ir kt., atvyksta tūkstančiai aikidokų. Subtiliai ir suprantamai dėstomas Aikido nepalieka abejingų.

Į Lietuvą pirmą kartą S. Sugawara sensėjus atvyko 1998 m. pavasarį, vėliau Lietuvoje apsilankė dar tris kartus ir vadovavo Pasaulinio Aikido Centro „Istruction Tour“ seminarams. Per šiuos metus sensėjaus vadovaujamuose seminaruose sudalyvavo daugybė Lietuvos aikidokų, kurie pasisėmė naudingų žinių apie uke ir nage technikos ypatybes.

Džiaugiamės turėdami galimybę pasiūlyti Jums vėl sudalyvauti sensėjaus S. Sugawara seminare ir drauge tobulinti Aikido įgūdžius, techniką bei pasisemti naujų patyrimų.

Seminaras vyks sporto komplekse „SPORTIMA“, imtynių salėje (Ąžuolyno g. 5, Viršuliškės, Vilnius).


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Norinčius dalyvauti prašome užsiregistruoti iki rugsėjo 17 d. el. paštu info@aikidoaikikai.lt
Registracijos formą galite atsisiųsti čia:

Registracija būtina, nes vietų skaičius ribotas. Prašome atsiųsti užpildytą formą su Jūsų duomenimis ir mes atsiųsime Jums visas dalyvavimo sąlygas. Seminaro metu žiūrovų vietų neplanuojame. Taip pat maloniai prašome nefilmuoti ir nefotografuoti.

Seminaro tvarkaraštis:

Data rytas vakaras
Rugsėjo 24 d. (penkt.) 10:00 – 11:30 19:00 – 20:30
Rugsėjo 25 d. (šešt.) 9:00 – 10:30 19:00 – 20:30
Rugsėjo 26 d. (sekm.) 9:00 – 10:30 18:00 – 19:15
Rugsėjo 27 d. (pirm.) 8:00 – 9:30*  

* Treniruotė vyks Aikido Aikikai centre, Šeimyniškių 44, Vilnius.

Mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus telefonu: 8 656 45268 arba 8 656 45265.

Iki pasimatymo seminare! :)

FacebookmailFacebookmail