Atsiliepimai apie vasaros stovyklą

„Ši stovykla nebuvo tokia kaip kitos. Pradedant tvarkaraščiu ir baigiant vieta. Ji gal nebuvo skirta poilsiui, žaidimams, o daugiau darbui. Bet pagalvojus, geras poilsis yra po ilgo ir sunkaus darbo, o ir žaisti laisvalaikiu niekas netrukdė.

Sąlygos gyventi ir valgyti nebuvo idealios, bet pakankamos normaliai valgyti ir visam kitam. Norėjosi geresnių sąlygų, patogumų, bet pagalvojus, jog reikia džiaugtis tuo ką turime – tai yra labai dideli patogumai palyginus su tuo, kas gali būti. Kėlėmės anksti, ėjome miegoti beveik kada norėjome ir naktį truputį padūkti niekas netrukdė, o tik juokėsi. Kiekvieną vakarą rodė filmus rusų kalba, kurios aš nesuprantu, bet jie buvo įdomūs – japoniški, su Jackie Chanu, šiaip animaciniai… Būdavo, per juos norėdavosi miego, bet tikrai ne visada, o jei neatsilaikydavai, tai niekas netrukdė nusnausti, tik reikėdavo grįžti į savo lovą. Vyko menų pamokėlės ir per jas mokėmės įvairių dalykų – kaip piešti hieroglifus, ar šokti indiškus šokius.

Jei apie treniruotes, tai jos buvo gana varginančios, bet kartu įdomios, nes dažnai vykdavo prie jūros, o vėliau kai kurie maudydavosi. Rytais vos atsikėlę bėgdavome kelis kilometrus paplūdimiu ir tai būdavo sunku, tačiau rezultatas ir prizas – laipiojimas molo akmenimis – buvo tikrai geras. Per pietus likdavome stovykloje arba eidavome prie jūros treniruotis su bokenais (mediniais kardais). Vakarais būdavo gimnastika – apie ją papasakoti reikėtų daug, bet trumpai – tai buvo labai smagu ir patarčiau tą išbandyti kitoje stovykloje.

Pradžioje norėjosi grįžti namo, bet vėliau negalėjau to pasakyti, nes įpratau prie tempo, krūvio ir kitų dalykų, kurie pradžioje atrodė būsiantys nepakeliami – manau, kad tai prisitaikymas, kurį naudojame visi.

Patarčiau čia važiuoti, nes tai yra ir įdomu ir kartu išbandymas sau, svarbiausia nepamirškite pasiimti užkandžių, daug mėsos, kojinių, kantrybės ir jėgų. Sėkmės.

P.S. nepaminėjau daug gerų dalykų, bet juos pamatysite tik čia atvykę. “

Aivaras Pečiulis,
11 metų

 

 

„Man labai patiko stovykloje, joje galima tapti stipriu, kadangi daug sportuojama. Treneriai čia yra labai geri, moko daug naujų pratimų. Bėgimas prie jūros apie 2 km varginantis, bet po to, kai pavyksta atbėgti, būna labai džiugu. Labai patiko maudytis jūroje, nors vanduo buvo šaltas, o bangos labai didelės – buvo labai linksma. Maistą tiekdavo vėlai. Keldavomės 6:30, po to vykdavo treniruotė, o pusryčius patiekdavo tik 10:30, ir taip kiekvieną dieną. Stovyklos maistas – beveik skanus. Kiekvieną dieną vykdavo po tris treniruotes, trečia man buvo pati įdomiausia. Per trečią treniruotę darydavom ką nors neįprasto. Apskritai, rekomenduočiau važiuoti į šią stovyklą. “

Julija Gunevič,
12 metų

 

„Šioje stovykloje žiauriai linksma, jauku ir įdomu. Puiku, kad jūra netoli, stovyklavietėje – krepšinio ir tinklinio aikštelės. Niekada neteko nuobodžiauti, visada atsirasdavo ką veikti.

Treneriai – geriausi iš geriausių, ir atlaidžiai žiūri į mūsų kvailiojimus, išdaigas ir prasižengimus. Treniruotės varginančios, bet užtat labai labai įdomios. Žmonės stovykloje labai, žiauriai faini. VISI LINKSMI ir NIEKAS NESIPYKSTA! :)

Vaikai draugiški, jei tik reikia – visada padės. Galima ramiai į juos atsiremti, kai nori miego žiūrėdamas filmą. Maistas labai skanus, tik kartais jo būna per mažai ir tiekiamas jis labai vėlai. Trūko miego, nes žaisdavom iki vėlumos, o keltis reikėdavo anksti. “

Ieva Cicėnaitė,
13 metų

 

„Man šita stovykla patiko. Geras ir skanus maistas. Treniruotės buvo labai įdomios, patiko ir maudynės jūroje. Buvo geri treneriai. Buvo labai įdomu žiūrėti filmus. Gaila, kad neleido eiti į parduotuvę, kad reikėdavo labai anksti keltis ir kad buvo atimti telefonai. Vakarienė būdavo labai vėlai. Tačiau buvo labai faina pirtis. Dar patiko šokinėti ant tinklo. Labai džiaugėmės, kad atvažiavo kaskadininkai, jie parodė kaip yra kuriami filmai ir veiksmo scenos, kai kaunamasi. Šita stovykla buvo labai gera. “

Kristijonas Sveikata,
11 metų

 

„Man stovykloje labai patiko, nes aš labai mėgstu sportines ir aktyvias stovyklas. Kadangi kompanija ir treneriai buvo be galo linksmi, tai laikas bėgo labai greitai ir įdomiai. Bet! Rytais sportavimo būdavo per daug ir jis būdavo per sunkus. Maistas buvo visai nieko, bet labai trūko mėsos. Treneriai tikriausiai norėjo, kad mes numestume svorio :).

Visokių linksmybių ir atrakcijų čia buvo labai daug, todėl norėjosi stovykloje pabūti ilgiau.

Šioje stovykloje aš galėjau patikrinti savo jėgas ir išbandyti save. Jei kitais metais bus stovykla – aš būtinai važiuosiu! “

Rasa Milaknytė,
16 metų

 

„Stovyklos vieta yra labai gera, prie jūros, prie miško. Stovyklos tvarkaraštis:

  1. Keldavomės anksti, bet tai nėra blogai.
  2. Bendra pramankšta – viskas teisingai.
  3. Bėgimas prie jūros ir maudymasis jūroje man patiko, bet vanduo buvo šaltas.
  4. Pusryčiai skanūs, bet norėtųsi valgyti ne tik košes.
  5. Tvarkymasis yra labai teisingas dalykas, bet man nepatinka.
  6. Menų pamokos arba paskaitos labai ilgos, bet buvo labai įdomios.
  7. Pietūs turėtų būti anksčiau, nes labai norėdavome valgyti.
  8. Filmų peržiūra man buvo labai įdomi.
  9. Vakarienė skani, bet porcija per maža.
  10. Man patiko, kai atvažiavo kaskadininkas, jis daug parodė, ir aš sužinojau daug naujo.

Prieš važiuodamas į stovyklą, aš galvojau, kad man stovykloje nepatiks, bet dabar aš nesigailiu, kad joje buvau. “

Vadim Keda,
12 metų

FacebookmailFacebookmail