Visai ne. Jūs pastebėsite, kad mūsų užsiėmimai pradedantiesiems yra puikus būdas pagerinti jūsų bendrą fizinį pasirengimą, neatsižvelgiant į jūsų fizinę būklę. Sėkmės!
Mes stengiamės, kad visi žmonės mūsų treniruotes išbandytų tiesiogine praktika. Tik taip treneris gali perduoti savo patirtį ir gebėjimus. Todėl mieliau kviečiame ateiti ir sudalyvauti ne kaip žiūrovu o kaip tiesioginiu dalyviu.
Aikido amžiaus ribojimo nėra. Šį kovos meną, visame pasaulyje, praktikuoja ir vaikai, ir suaugusieji, ir senjorai. Amžius nėra kliuvinys pradėti pažinti šią unikalią fizinio ir dvasinio tobulėjimo sistemą.
Kaip ir kiekviename sporte pasitaiko traumų. Aikido kovos mene taip pat galima patirti traumų. Tačiau atsižvelgiant į trenerio rekomendacijas ir pastebėjimus, jūs to galite išvengti.
Prieš pradedant lankyti mūsų treniruotes mes prašome, kad jūs savo treneriui pasipasakotumėte ar esate turėję traumų, ar esate sirgę rimtomis ligomis. Mes nereikalaujame medicininių pažymų iš sveikatos priežiūros organizacijos. Kiekvienas žmogus yra atsakingas už savo ir kito asmens saugumą ir sveikatą. Tačiau treneris pastebėjęs, kad besitreniruojantis turi tam tikrų negalavimų, neleis toliau tęsti treniruotės arba nepriims į treniruotes.
Į šį dažną klausimą nėra vieno atsakymo. Tai priklauso nuo žmogaus individualių fizinių galių išsivystymo, nuo charakterio bruožo, nuo žmogaus asmenybės tipo. Tai žmogaus sudedamosios dalys, kurios žmogui padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Tad mums, treneriams, tik lieka visiems palinkėti kantrybės ir ištvermės siekiant Aikido pažinimo.
Tereikia užpildyti vieną iš registracijos formų, kurią rasite tituliniame mūsų puslapyje, ir jau galite ateiti į pirmąją treniruotę! Tvarkaraštyje išsirinkite patogiausią treniruočių vietą bei laiką ir nurodykite juos pildomoje formoje. Priėmimas į bendrąsias „Sūkurio“ grupes vyksta ištisus metus. Kad pradėtumėte treniruotis Aikido, tereikia tik vieno – Jūsų noro. Turite tiesiog pasiryžti ir ateiti!
Treniruočių grafiką, pagal amžių, pagal lokaciją, rasite viršutiniame puslapio meniu pažymėtu TVARKARAŠČIAI.
Treniruotės vyksta po 2 - 3 kartus per savaitę. Tačiau yra galimybė lankyti lanksčiu, jums patogiu grafiku. Apie tai reikia pasikalbėti su savo treneriu. Taip pat galima treniruotis ir kiekvieną dieną bei individualiai.
Vaikams ir moksleiviams mėnesio abonementas kainuoja 50 eu. Suaugusiems pradedantiesiems mėnesio abonementas kainuoja 65 eu. Suaugusiems pažengusiems mėnesio abonementas kainuoja 75 eu. Neribotas mėnesio abonementas kainuoja 85 eu. Plačiau apie visas kainas paskaitykite mūsų puslapyje KAINOS.