922 Views

Sveiki, mieli Sūkurio žmonės,

Baigiantis šiems, išbandymų metams, Sūkurys Jus sveikina su artėjančiais Naujaisiais Metais ir linki kuo stipriausios sveikatos ir sėkmės ateinančiais metais.

Kiekvieni metai atsineša savo naujus įvykius ir pokyčius. Sūkurio taip pat neaplenkė pokyčių vėjai. Per ilgus metus Sūkurys išaugino daug puikių aikido meistrų. Sūkuryje šaknis užaugino ne vienas Lietuvos aikido klubas. Tad norime su visais pasidžiaugti, kad Lietuvoje užgimė dar vienas aikido klubas. Jų įkūrėjais tapo mūsų ilgamečiai treneriai, Vitalijus Matrosovas ir Irina Kušelevič. Nuo 2021 sausio 1 d. jie savo aikido veiklą nutraukia Sūkuryje ir pradeda dirbti savo naujoje organizacijoje.

Sūkuryje ir toliau lieka dirbti administracija ir treniruoti treneriai:
• Alfredas Babkovskis, prezidentas.
• Anna Golovač, administratorė.
• Audrius Paukštė 5 dan., treneris.
• Rūta Uždavinytė 5 dan., trenerė.
• Vytautas Ribikauskas 4 Dan., treneris.
• Aleksandr Ivanov 4 Dan., treneris.
• Valerij Loktik 1 Dan. treneris.
Kviečiame visus toliau tęsti treniruotes su esamais Sūkurio treneriais ir toliau eiti mūsų mokytojo ir trenerio, Prano Golovač, pramintu aikido pažinimo keliu.
Taip pat šiuo laišku norime su visais pasidalinti džiugia ir jums ilgai laukta žinia, kad pasibaigus covid pandemijai ir karantinui, kuomet vėl visi galėsime susitikti ant tatamio, Sūkurio treneriai, jums yra paruošę seminarą. Seminaro metu kiekvienas treneris praves po treniruotę. Taip mes galėsime pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis, pasigilinti į aikido subtilybes. Seminaro data ir vieta bus patikslinta, kada galėsime be apribojimų vykdyti savo veiklą.

Su šilčiausiais palinkėjimais

Sūkurio prezidentas

Alfredas Babkovskis ir kolektyvas

Aikido Dojo SŪKURYS

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui. Treniruotės, stovyklos, seminarai suaugusiems, jaunimui, paaugliams, vaikams ir šeimoms.