Sigita Lisauskaitė

Instruktorė 2 dan Aikido meistrė

  • Kodėl pasirinkau aikido?

Pirmiausia Aikido sudomino dėl filosofijos, pagrindinės Aikido minties – kovos nėra, priešų aplink nėra – visą laiką tik mokaisi priimti save. Antra, sužavėjo judesys, dinamika, tikslumas. Man įdomu, kaip per Aikido judesį atskleisti save, sustiprinti fizinį kūną, sužadinti vidinę energiją. Įžvelgiu Aikido grožį: tvirtumas – tai ramybė, greitis – tai žinojimas, lankstumas – tai prisitaikymas.

  • Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?

Aikido gali tapti gyvenimo dalimi – jis įtraukia – tai ne tik fizinio aktyvumo veikla, bet ir bendravimas, pasitikėjimas ir rūpestis kitu. Reguliarios Aikido praktikos keičia žmogų – tik klausimas, kiek norime pasiimti ir kiek iš savęs duoti?

  • Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Pradėk, pabandyk, įsiklausyk į savo kūną – jis pasakys, ar Aikido Tau tinka/patinka. Atmesk abejones. Pasitikėk savimi.

REGISTRACIJA NEMOKAMAI TRENIRUOTEI
Treniravimo patirtis:

Nuo 2023 m.

Išsilavinimas:

Vilniaus Universitetas – Filologijos bakalauras; Politikos mokslų ir tarptautinių santykių magistras. Lankyti kursai: komandos formavimo, vedimo, tikslų įgyvendinimo, emocinio intelekto temomis. Sritys, kuriomis domiuosi laisvu laiku, apima žmogaus psichologiją, sveiką mitybą, aktyvią gyvenseną, kalbų mokymą ir mokymąsi bei kitų kultūrų pažinimą.

Sigita nuolatos gilina savo žinias ir įgūdžius įvairiuose kovos menų seminaruose ir renginiuose. Praktikuoja Aikiken. Remdamasi savo sukaupta patirtimi Sigita atsižvelgia į kiekvieno žmogaus poreikius bei fizines galimybes, suteikdama profesionalią pagalbą, siekiant teigiamų rezultatų treniruotėse.

treniruotEs veda:
  • Verkių g. 31 C, Vilnius (Outlet Parkas).
Pasiekimai aikido ir sporte:

Aikido treniruojasi nuo 2008 m. Šiuo metu turi 2 Dan. Aikido meistro laipsnį.
Aikido parodomųjų programų Lietuvoje ir užsienyje dalyvė.

Patirtis treniruojant suaugusius

100%

Patirtis treniruojant paauglius

100%

Patirtis treniruojant vaikus

100%

Atverkime savo širdį ir Pasaulis mums atsivers.

Sigita Lisauskaitėinstruktorė