Vytautas Ribikauskas

Treneris 5 dan Aikido meistras

  • Kodėl pasirinkau aikido?

Kuomet rinkausi Aikido, keletas iš kriterijų buvo judesių grakštumas ir efektyvumas. Taip pat sužavėjo šio kovos meno filosofijos kryptis. Tai ne tik savęs fizinis lavinimas bet kartu ir dvasinis ugdymas. Šių dviejų dalykų samplaika žmoguje atveria visai kitokį pasaulio pažinimą ir suvokimą. Kitas svarbus aspektas tai, kad šį kovos meną gali praktikuoti visi. Tiek suaugę, tiek vaikai. Tai praktiška ir naudinga. Turėdamas nuostabų trenerį ir mokytoją, kuris savo gyvu pavyzdžiu įkvėpė aikido pažinimo ir sekdamas mokytojo, Prano Golovač, keliu tapau treneriu ir dabar jau pats turėdamas ugdytinių grupes suprantu, kaip yra svarbūs pirmi žingsniai šioje disciplinoje.

  • Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?

Aikido treniruotėse ugdomos fizinės ir dvasinės žmogaus savybės. Vaikuose ir suaugusiuose ugdo bendradarbiavimą, supratingumą, pakantumą ir pagarbą. Aikido pratimų bei jų kombinacijų įvairovė gerina dėmesio koncentraciją ir susikaupimą. Kas šiuo žmonijos laikotarpiu yra labai svarbu.

  • Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido

Treniruojant žmones man svarbu, kad jie išmoktų ne vien kovos meno. Man svarbu, kad žmonės išmoktų pažinti save ir juos supantį pasaulį. Kad pradėtų matyti ir jausti kokie mes esame skirtingi ir įdomūs. Taigi ateikite drąsiai į pirmą treniruotę ir mes kartu pasistengsime surasti tą geriausią Aikido kelią, kuriuo būtų įdomu ir naudinga žingsniuoti. Ateikite dabar. Nebelaukite tinkamo laiko. Tas laikas jau atėjo.

REGISTRACIJA NEMOKAMAI TRENIRUOTEI
Treniravimo patirtis:

Nuo 2008 m.

Išsilavinimas:

2020 metais baigė Vytauto Didžiojo Universiteto pedagogikos studijų krypties kūno kultūros studijų programą ir įgijo DALYKO PEDAGOGIKOS, SPORTO BAKALAURO LAIPSNĮ IR PEDAGOGO KVALIFIKACIJĄ.

Vytautas ir toliau tobulina savo žinias ir gebėjimus įvairiuose kursuose ir seminaruose, skirtuose grupinių ir individualių treniruočių treneriams, specializuotų užsiėmimų instruktoriams bei sveikatingumo ekspertams, taip pat aktyviai sportuoja ir dalyvauja įvairiuose fizinio aktyvumo ir sveikatingumo projektuose. Domisi sporto, medicinos, sveikos mitybos ir gyvensenos naujienomis.

treniruotEs veda:
  • Verkių g. 31 C, Vilnius (Outlet Parkas).
  • Kęstučio g. 4 A, Vilnius (Žvėrynas).
  • Bubilo g. 6, Balsiai, Vilnius (Balsių progimnazija).
Pasiekimai aikido ir sporte:

Kovų menus praktikuoja nuo 1989 m.
Aikido treniruojasi nuo 2004 m. Šiuo metu turi 5 Dan. Aikido meistro laipsnį.
2015 m. Kovos menų festivalyje apdovanotas, kaip geriausias metų treneris.
2019 m. Vilniaus miesto mero apdovanotas padėka už indėlį į sportą.
LAAF atestacinės komisijos narys.
Aikido parodomųjų programų Lietuvoje ir užsienyje dalyvis.
Nuo 2008 m. kasmet stažuojasi Japonijoje pasauliniame Aikido Centre.

Patirtis treniruojant suaugusius

100%

Patirtis treniruojant paauglius

100%

Patirtis treniruojant vaikus

100%

Atverkime savo širdį ir Pasaulis mums atsivers.

Vytautas RibikauskasTreneris