362 Views
Rašome šią žinutę jums ir džiaugiamės, kad galiausiai mes vėl visi susitiksime ant tatamio ir vėl visi drauge smagiai ir draugiškai, vienas kitam padėdami, tęsime savo pradėtą Aikido kelią.
Naują sezoną pradedame nuo Rugsėjo 1 d.
 

Kviečiame visus į mūsų draugiškas grupes. Kas per vasarą pamiršote treniruočių laikus, kviečiame apsilankyti mūsų atnaujintame tinklalapyje ir treniruočių tvarkaraštyje persižiūrėti treniruočių laikus: https://www.aikidosukurys.lt/tvarkarasciai/
Labai tikimės, kad nebūsime taip suvaržyti, kaip buvome suvaržyti praeitą sezoną, ir galėsime tęsti savo treniruotes reguliariai laikydamiesi nuoseklaus treniruočių plano ir siekti meistrystės.
Taip pat labai tikimės, kad mes visi, į treniruotes ateisime kupini tik teigiamų emocijų, pilni gėrio, atvira širdimi ir noru, mūsų bendruomenėje, skleisti tik šviesą ir tik gėrį bei pozityvą.
Visi treniruočių laikai ir grupės lieka beveik nepakitę, kaip ir buvo praeitą sezoną.
 
Tad visiems sakome jau iki greito pasimatymo 🙂
Sūkurio kolektyvas

Aikido Dojo SŪKURYS

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui. Treniruotės, stovyklos, seminarai suaugusiems, jaunimui, paaugliams, vaikams ir šeimoms.

//www.aikidosukurys.lt/wp-content/uploads/2020/11/logo202x70.png

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui.

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienas ir mes jums siųsime tik su mūsų veikla susijusias aktualijas!