REGISTRACIJA į Vasaros Stovyklą 2021

PRASIDĖJO REGISTRACIJA į Vasaros stovyklą prie Pailgio ežero liepos 18 – liepos 25 dienomis.
Stovykloje numatoma:
sveikas, aktyvus, kūrybingas ir edukacinis laisvo laiko praleidimas.
 
REGISTRACIJA 
———————
Šiais metais turėsime įvairesnių sportinių užsiėmimų, neapsiribosime kovos menu. Plėsime savo sportinį ir dvasinį akiratį. Turėsime įdomių svečių, kurie mus pamokys ir pasidalins savo įdomiais patyrimais.

Kviestiniai svečiai:

 • Ričardas Piepolis. BJJ, grappling ir kovos ant žemės ekspertas treneris.
  Pasiekimai:
  – Juodas karatė šotokan diržas (1996 m.).
  – Juodas braziliškojo džiudžitsu (BJJ) diržas (2010 m.).
  – Buvęs Lietuvos nacionalinės karatė šotokan rinktinės treneris.
  – Išugdė pasaulio ir Europos karatė šotokan prizininkus, pasaulio kovinio sambo čempioną ir prizininkus, Europos grappling imtynių prizininkus, tarptautinio lygio MMA kovotojus.
 • Brigita Jakutytė. Medikė, trenerė, kineziterapeutė, masažuotoja, sveikatos specialistė ir reabilitacijos po sportinių traumų specialistė. Brigita mums praves praktinį masažo užsiėmimą ir pamokys įvairių masažo subtilybių.
 • Lektoriai: Dr. Milda Jodinskienė, Gintaras Jodinskas. Sveikos ir subalansuotos mitybos reikšmė šiuolaikinio žmogaus gyvenime: kaip ilgiau išlikti sveikiems ir energingiems.
 • Vytautas Nosevičius. Profesionalus alpinistas. Papasakos ir pasidalins praktiniais patarimais apie keliones į kalnus. Išgirsime daug įdomių nuotykių ir istorijų. Turėsime praktinį užsiėmimą. Išmoksime rišti mazgus ir naudotis alpinistų virvėmis bei kita įranga.
 • Anna Golovač. Joga. Vaikams ir suaugusiems. Praktinis užsiėmimas su išsamiu paaiškinimu ir pamokymu.
 • Eglė Kemerytė – Ivanauskienė dėsto Vytauto didžiojo universitete sporto judesių fiziologijos ir  sporto mitybos dalykus. Taip pat veda seminarus treneriams, mokytojams, skaito paskaitas trenerių kvalifikacijos kėlimo kursuose, skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse konferencijose, stažavosi  Bolonijos (Italija), Granados (Ispanija), universitetuose, atliko bendrus mokslinius tyrimus su Gdansko, Ščeceno (Lenkija), Rygos mokslininkais, rengia ir koordinuoja tarptautinius projektus susietus su sportu, fiziškai aktyvių vaikų fiziniu ir funkciniu pajėgumu, veda įvairius mokymus fizinio aktyvumo ir taisyklingos laikysenos temomis. Yra 2 metodinių leidinių  ir 33 mokslinių straipsnių autorė. Yra baigusi  kineziterapijos studijas. Mūsų vasaros stovykloje Eglė mums papasakos apie žmogaus fiziologinius organizmo pokyčius sportuojant. Kalbėsime apie tai, kaip organizmas gamina  ir naudoją energiją  fizinio krūvio metu. Sužinosime kokios maistinės medžiagos, vitaminai ir mineralai, skysčiai  reikalingi sportuojančiam žmogui ir kaip greičiau atsigauti po fizinio krūvio. 
 • Slava Samuchov. Profesionalus kaskadininkas, kuris yra kviečiamas į Holivudo, Netflix ir kitų garsiausių Amerikos, Europos ir kitų pasaulio šalių kino industrijos kompanijų filmuotis kino filmuose ir įvairiuose kituose projektuose. 
  Slava mums papasakos apie tai, kaip yra kuriamos kino filmų kovinės scenos, kaip atliekami akrobatiniai triukai. Turėsime praktinį užsiėmimą ir galėsime tiesiogiai pajusti kaskadininko profesijos „duonos skonį“.

———————-

Taip pat turėsime linksmų pramogų, pažintinių išvykų į gamtą, bendravimo ir kitų socializacijos įgūdžius lavinančius žaidimus, kurie įdomūs ir vaikams, ir suaugusiems.
 
O prie viso šio nuostabaus svečių būrio dar prisijungs visi Sūkurio treneriai:
 • Rūta Uždavinytė 5 Dan.
 • Audrius Paukštė 5 Dan.
 • Vytautas Ribikauskas 4 Dan.
 • Aleksandr Ivanov 4 Dan.
 • Valerij Loktik 1 Dan.

Štai šie puikūs kovos menų meistrai, kiekvieną dieną, mus mokys Aikido kovos meno. 

———————-
ir dar stovykloje:
– sveika mityba, ant laužo gamintas maistas;
– pokalbiai – paskaitos apie fizinį ir dvasinį žmogaus tobulėjimą;
– edukacinė iškyla į gamtą;
– vaidybos pamokos atliekant kaskadinius triukus filmuose;
– komandiniai žaidimai, konkursai;
filmų vakarai;
– pirtis, maudynės ežere;
– vakaronės prie laužo, fejerverkai.
———————
Galima vykti ne visam stovyklos laikotarpiui. Yra galimybė apsigyventi su šeima atskirame namelyje arba palapinėje.
———————
Kaina
Vaikai iki 16 m. – 360 €
Suaugusieji – 390 €
Antram šeimos nariui 25 proc. nuolaida.
Jei vykstama trumpesniam laikotarpiui 1 d. kaina vaikams iki 16 m. – 50 €, suaugusiems – 55 €
Įmoka registruojantis – 150 €
 
 
Daugiau informacijos
info@aikidosukurys.lt
+370 612 00688 
FacebookmailFacebookmail