Instrukcija

stovyklautojo

Instrukcija

Mūsų parengta instrukcija jums padės vykstant į bet kurią stovyklą. Vadovaujantis mūsų nuorodomis ir pasiūlymais jūs galėsite lengvai ir be įtampos susiruošti reikalingus daiktus ir juos teisingai susipakuoti. Mes tikrai jus suprantame ir žinome, kaip yra sunku teisingai atsirinkti svarbius daiktus nuo nelabai svarbių. Vienas iš svarbiausių dalykų, ruošiantis į stovyklą, yra iš anksto ir laiku pradėti tam ruoštis. Tad visą pasiruošimą pradėkite dar gerokai prieš stovyklą. Jeigu reikia iš anksto susipirkite reikalingus rūbus ar kitą inventorių ir juos sudėkite į vieną vietą.

img_1.png

Neimkite per daug

img_2.png

Neimkite per sunkiai

img_3.png

Neimkite dūžtamo

pakuojamų daiktų sąrašas

Kaip Supakuoti

Pats pirmas darbas, ką turite pasidaryti prieš pakuojant daiktus, tai reikalingų daiktų sąrašas. Žemiau, mūsų pateiktame pasiūlyme susižymėkite kas jums yra svarbu ir atsispausdinkite sąrašą. Taip bus lengviau nieko nepamiršti.

Pasidarykite reikalingų daiktų sąrašą iš anksto, kad nieko nepamirštumėte!

Pirmyn!

į Vasaros stovyklą,
kur linksma ir smagu!

Tradiciniu požiūriu, vasaros stovyklos, tai kelionės su palapinėmis ir vakarojant prie laužo. Tačiau mūsų vasaros stovyklos  visiškai naujos koncepcijos ir naujo tipo su specializuotomis ugdymo ir lavinimo programomis kūnui ir dvasiai ugdyti bei lavinti.

su nakvyne prie jūrosRegistracija į Stovyklą

     Peržiūrėti sąrašą

     Klausimai (DUK)

     Tėveliai išleisdami savo vaikus į stovyklą privalo stovyklos administraciją informuoti apie vaiko galimus negalavimus ir įduoti reikalingus vaistinius preparatus. Visos reikalingos pirmos pagalbos priemonės stovykloje būna matomoje vietoje.

     Visu sportiniu inventoriumi ir įranga pasirūpina stovyklos organizatoriai. Stovyklos dalyviams dėl to nereikia rūpintis.

     Savo maisto galima turėti tik negreitai gendančio. Jeigu atsivežėte sumuštinių, tai juos reikia suvalgyti pirmąją stovyklos dieną. Stovykloje yra numatytas sveikas maitinimas keturis kartus dienoje.

     Stovykloje neleidžiama naudotis išmaniaisiais įrenginiais. Mobilieji telefonai skiriami tik susisiekti su tėvais ir esant svarbiam reikalui. Stovykloje yra skatinama gyventi be išmaniųjų įrenginių ir mobiliųjų telefonų.

     icon-1.png

     Apie Mus

     Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
     icon-2.png

     Biuro adresas

     Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
     Naujienlaiškiams

     Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2024. Visos teisės saugomos.