Įvairovė ir pažinimas

Stovyklose jums tikrai nebus nuobodu

Visos mūsų programos, ar tai būtų fizinio lavinimo, ar dvasinio ir kultūrinio ugdymo, yra įdomios ir visus įtraukiančios į patį veiksmą. Nesvarbu ar veiklose dalyvauja suaugę ar vaikai, nei vieno nepalieka abejingo.

Į kiekvieną stovyklą pasikviečiame įdomių svečių. Tai būna visuomenės veikėjai, sportininkai, ar menininkai. Visi jie labai įdomiai išpasakoja savo temas ir pasidalina tiesiogine savo gyvenimiška patirtimi.

Veiklų įvairovė skatina žmonių žingeidumą ir norą pažinti įvairias veiklas, kurių žmogus dar nepažino ir nepatyrė. Noras pažinti dar nepatirto ir nepajausto skatina žmogų ieškoti naujovių pasitelkiant asmeninę drąsą. O ieškodamas naujovių žmogus plečia savo pasaulėžiūrą lavindamas savo mentalines ir fizines galias.

Reikšmingą vietą socializacijos procese užima dvasinių vertybių puoselėjimas. Vertybių ugdymas ir dvasinė raida, kaip visą gyvenimą trunkantis procesas, žmogaus gyvenime labai aktualus, kadangi tai padeda formuoti tvirtus dorovės pagrindus:

  • sąžiningumą;
  • pareigingumą;
  • kūrybingumą;
  • atsakomybę;
  • ištvermingumą;
  • bei kitas vertybes.

Stovyklose stengiamės padėti atskleisti bendrąsias žmogaus vertybes ir jomis grįsti asmeninį bei visuomeninį gyvenimą. Į savo veiklas integruojame dalykų, kurie suteikia bendrojo išprusimo žinių, būtinų socialinei bei kultūrinei asmenybės adaptacijai. Ugdant dvasines vertybes – ugdomas nusistatymas ir gebėjimas remtis šiomis vertybėmis savo gyvenime ir veikloje.

Pasitelkdami įvairias fizinio lavinimo programas, kurios apima pilną žmogaus fizinio kūno lavinimą, žmonėms suteikiame smagaus judėjimo pojūtį, kuris skatina ir įpratina žmogų ir po stovyklos užsiimti aktyvia fizine veikla ar net rimčiau pasportuoti.

Stovyklose siekiame:

  • diegti sveikos gyvensenos įpročius;
  • sudaryti sąlygas žmogaus prigimčiai artima fizine veikla išreikšti savo individualumą;
  • skatiname kūrybiškumą;
  • sudarome sąlygas lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Fizinio lavinimo pratybose akcentuojame, kad treniruotės žmogui turi sudaryti galimybę suprasti išlavinto, stipraus, sveiko, dailaus kūno ir grakščių judesių vertę, ugdyti fizinę ir dvasinę ištvermę, stiprinti valią, ryžtą, patirti judėjimo džiaugsmą.

Stovyklų programų tikslas apibrėžiamas taip:

ugdyti žmogų, motyvuotą būti fiziškai aktyvų, pasitikintį savimi, gebantį rinktis sveiką gyvenseną ir rūpintis savo kūno ir sveikatos stiprinimu.

Tai įpareigoja mus, stovyklos programas organizuoti taip, kad žmogus mokydamasis pajaustų sėkmę, nes tik tada stiprės jo motyvacija, atsiras pasitikėjimas savimi, o fizinio ugdymo procesas bus prasmingas.

Nori stovyklauti?

Registruokis jau dabar!

Kviečiame jus rinktis mūsų Vasaros stovyklas visų amžiaus grupių žmonėms nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ir fizinio pajėgumo. Vasaros stovyklose galima dalyvauti net visai jūsų šeimai. Taip bus dar įdomiau 🙂

Registruokis dabar!

Komentuoti

icon-1.png

Apie Mus

Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
icon-2.png

Biuro adresas

Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
Naujienlaiškiams

Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2024. Visos teisės saugomos.