Natūralumas ir Gamta

Ankstyvas vasaros rytas. Žolė padengta rytine krištoline rasa. Pušys savo lieknais ilgais kamienais linguoja į visas puses. O jų žalios kepurės ošia lyg dainuotų sutartinę pritariant ežerui. Galiausiai, atsitokėjęs, pradedi užuosti tokį pušų miško kvapą, persismelkusį rytine gaiva. O akys godžiai skverbiasi į žalumą, kuri čia visur. Motulė Gamta visus mus pasitinka kas rytą savo stebuklinga skraiste.

Štai tokie rytai pasitinka visus stovyklautojus mūsų vasaros stovykloje.

O rytinis stovyklos gyvenimas prasideda nuo linksmos rytinės pramankštos ir trumpo pasibėgiojimo jūros pakrante, kopų kalvomis ar tiesiog nuostabiai kvepiančiu pušynu. Taip, apsnūdęs organizmas vis prašosi grįžti į šiltą guolį, o kiekvienas žingsnis toks apsunkęs, jog atrodo kito žengti nebepavyks:) Bet… Visiems visuomet pavyksta, o pasibaigus rytinei treniruotei kiekvienas garsiai ar nebyliai pasididžiuoja bent truputį išaugusia valia.

Pailsėję po veiklų,  einame prie jūros (jeigu leidžia oro sąlygos) maudytis, degintis ir linksmai žaisti įvairių žaidimų. Jeigu oro sąlygos neleidžia mėgautis saulute ir vandens linksmybėmis, tuomet visi renkamės į didelį nuostabų medinį namą ir lavinamės įvairiose veiklose bei įgauname naujų žinių ar smagiai žaidžiame.

Visos veiklos vyksta lauke po atviru dangumi, tad gauname didžiulę dozę vitamino D, kuris žmogui yra būtinas. O mums, gyvenantiems Lietuvoje, kur tiek nedaug tos saulės turime metų eigoje, yra puiki proga pasipildyti šio vitamino atsargas.

Nori stovyklauti?

Registruokis jau dabar!

Kviečiame jus rinktis mūsų Vasaros stovyklą visų amžiaus grupių žmonėms nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ir fizinio pajėgumo. Vasaros stovykloje galima dalyvauti net visai jūsų šeimai. Taip bus dar įdomiau 🙂

Registruokis dabar!

icon-1.png

Apie Mus

Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
icon-2.png

Biuro adresas

Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
Naujienlaiškiams

Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2024. Visos teisės saugomos.