Patirtis ir saugumas

Kompetentingas personalas ir patirtis sukuria saugias stovyklas

Visose mūsų stovyklose ypatingas dėmesys yra skiriamas žmogaus saugumui. Tiek fizinio kūno sauga, tiek emocinio ir dvasinio saugaus jausmo kūrimas.

Stovyklų personalo kompetencija ir patirtis leidžia sukurti fizinio lavinimo ir ugdymo veiklas, kurios yra aktualios šių dienų žmonėms. Pasitelkdami įvairias fizinio lavinimo programas ir į jas integruodami įvairias bendrąsias ir specialiąsias švietimo programas sukuriame aukščiausio lygio žmogaus ugdymo ir lavinimo veiklas.

Stovyklų aplinka yra pilnai apsaugota nuo pašalinių ir į stovyklos aplinką negali patekti pašaliniai asmenys. Todėl visi stovyklautojai visas 24 valandas yra saugūs.

Stovyklos aplinka atitinka visas saugumo i higienos normas.

Nori stovyklauti?

Registruokis jau dabar!

Kviečiame jus rinktis mūsų Dienos stovyklas vaikams arba Vasaros stovyklas visų amžiaus grupių žmonėms nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ir fizinio pajėgumo. Vasaros stovyklose galima dalyvauti net visai jūsų šeimai. Taip bus dar įdomiau 🙂

Pasirink stovyklą

icon-1.png

Apie Mus

Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
icon-2.png

Biuro adresas

Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
Naujienlaiškiams

Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2023. Visos teisės saugomos.