Sveikatingumas ir fizinis aktyvumas visuomenėje visada buvo ir bus aktualus. Kadangi žmogus yra tokia būtybė, kuri greitai pripranta prie sukurtų patogumų ir komforto. Tačiau, kaip rodo gyvenimo patirtis, žmogus ne taip lengvai geba atsikratyti tų išgalvotų patogumų ir pradėti gyventi fiziškai aktyvesnį gyvenimą. Tam reikalinga valia. O valia tai tokia žmogaus savybė, kuriai išugdyti reikia labai daug pastangų.

Tam tikslui mūsų stovyklose yra sukurtos fizinio ir dvasinio ugdymo ir lavinimo programos. Kiekvieną dieną vykdome veiklas, kurios žmogų daro fiziškai stipresnį ir dvasiškai turtingesnį. Visi pabuvoję mūsų stovyklose iš jos išsineša teorinių žinių ir praktinių įgūdžių tolesnei saviugdai. Po stovyklos kūnas būna sveikesnis o mintys ir protas šviesesni.

Jeigu prieš atvykstant į mūsų stovyklą negyvenote fiziškai aktyvaus gyvenimo, tai po mūsų stovyklos jūs tikrai būsite pamėgę fizinį aktyvumą. Kadangi fizinis aktyvumas turi didelį poveikį mūsų kasdieniam gyvenimui ir sveikatos būklei.

Įtraukus fizinio aktyvumo veiklas į savo kasdienybę mes pradedame gerinti savo širdies veiklą, galime sumažinti diabeto riziką, kontroliuoti cukraus lygį kraujyje, sumažinti įtampą ir stresą. O taip pat fizinis aktyvumas gerina nuotaiką ir didina mūsų disciplinuotumą. Visa tai gerina mūsų gyvenimo kokybę.

Taip pat, fizinis aktyvumas gerina mūsų raumenų atmintį ir koordinaciją.

Taigi fizinio aktyvumo naudų yra daug. O, jeigu visa tai vyksta gamtoje, nuostabiame pušų šile, prie nuostabaus ežero ir dar nuostabių bendraminčių būryje, tuomet ta nauda jau būna visokeriopai viršijus visus lūkesčius.

Komentuoti

icon-1.png

Apie Mus

Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
icon-2.png

Biuro adresas

Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
Naujienlaiškiams

Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2023. Visos teisės saugomos.