Visi mes norime gyventi harmoningesnėje, darnesnėje ir geresnėje visuomenėje, kur vyrauja pagarba, supratingumas ir empatija. Kūrybinė ir edukacinė veikla yra puikus įrankis žmogų dvasiškai turtinti ir lavinti. Kiekvienas stovyklos dalyvis turi galimybę susipažinti su stovykloje puoselėjama rytietiška kultūra ir menu.

Kasmet stovyklose parengiame meninių veiklų programas ir numatome tam erdves. Vienas įdomiausių užsiėmimų vaikams būna susikurti savo komandų pavadinimus, šūkius ir logotipus. Tokiose veiklose vaikai ir stovyklos suaugusieji susipažįsta vieni su kitais ir susibendrauja.

Kadangi mūsų stovykla yra paremta Aikido filosofija tai ir meninės veiklos surištos su taika, harmonija ir gėrio kūrimu. Stovyklos metu mokomės japonų kalbos ir kaligrafijos. Turime kūrybinių valandėlių kurių metu vieni piešia, kiti skaito savo mėgstamas knygas ar kuria eiles. Taip pat vieną dieną visa stovykla patys gaminasi plovą ant laužo. Šiame procese dalyvauja ir maži ir dideli. Vieni eina į mišką malkų, kiti jas laužo ir ruošia laužą, dar kiti ruošia ir pjausto daržoves ir kitus produktus. Šis procesas tęsiasi gerą pusdienį. O apdovanojimas būna gardus, gardus pačių gamintas plovas, kurio prisigaminame tikrai daug.

Stovyklautojai grįžę iš stovyklos, prasitaria, kad namuose tęsia pradėtas menines veiklas, kurias pradėjo stovykloje. Pasitaiko, kad kažkas stovykloje pradėjo skaityti naują knygą, kažkas kurti naujas eiles. O būna, kad kažkam taip patiko pačių pasigamintas plovas, kad jie ir toliau patys namuose gaminasi plovą. Taigi stovykla žmonėse atveria jų meninį potencialą.

Komentuoti

icon-1.png

Apie Mus

Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
icon-2.png

Biuro adresas

Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
Naujienlaiškiams

Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2023. Visos teisės saugomos.