Šių metų Vaikų Vasaros stovykla vyks prie Baltijos jūros, Melnragėje, gražiame šile nuostabių pušų apsuptyje. Jūra vos už 100 metrų.

Stovyklos data:

Birželio 26 – Liepos 05 d.

Registracija į Vasaros stovyklą  „Sveika Vasara“ 

Registracija patvirtinama sumokėjus registracinį mokestį 150 eu.

Stovyklos kainos:

– visam stovyklos laikotarpiui 480 eu.
– sekančiam šeimos nariui po 10 proc. nuolaida.
– registracinis mokestis 150 eu.

Stovyklos vieta:

Poilsiavietė „Žiogelis 2“ Molo g. 73, Klaipėda
Nuoroda į vietovę: https://goo.gl/maps/i4TUxiEVdqcvCLFn9 

Kam skirta stovykla?

Į šią stovyklą gali vykti vaikai, paaugliai, jaunimas, suaugusieji ir senjorai. O geriausia ir linksmiausia būna, kuomet atvyksta visa šeima. Galima jaukiai įsikurti su visa šeimyna.

Patirtis kovos menuose ir fizinis pasirengimas nėra būtina, tad drąsiai kvieskite savo draugus ir stovyklaukite kartu.

Galima atvykti ir keletui dienų, ne visam stovyklos laikotarpiui. Į stovyklą kviečiame žmones iš visų Lietuvos miestų ir miestelių.

Stovyklos tikslas:

 • ugdyti norą užsiimti fiziniu aktyvumu ir sportu;
 • atitraukti mus nuo telefonų ir kompiuterių;
 • išmokti džiaugtis gamta;
 • išmokti laiką leisti be išmaniųjų technologijų;
 • suteikti žinių ir praktikos apie sveiką gyvenseną;
 • turiningai praleisti laiką bei gilinti jau turimas aikido ar kitų kovos menų įgūdžius. O kas dar nesitreniravo kovos menų, tuomet turės puikią pradžią. 

Stovyklos veiklos:

 • įvairios bendro ir specialaus fizinio rengimo treniruotės;
 • aktyvieji ir komandos formavimo žaidimai;
 • testai fiziniam pasiruošimui įvertinti bei treniruotės;
 • edukacija apie aikido ir kovos menus bei jų indėlį į žmogaus gyvenimą;
 • edukacija apie gamtos vaizdų fotografavimą;
 • edukacija apie išmaniąsias sporto ir sveikatos krypties technologijas,
 • organizuosime žygį, kurio metu pažinsime vietovę;
 • daug laiko praleisime gryname ore, būsime aktyvūs;
 • mokysimės grūdintis, valdyti emocijas bei džiaugtis supančia aplinka;
 • pramogos.

Stovyklos veiklas ves: „Sūkurio“ treneriai bei kviestiniai svečiai.

Stovyklos maitinimas:

Numatytas keturis kartus dienoje maitinimas. Stovyklos metu bus tiekiamas subalansuotas maitinimas praturtintas visais reikalingais produktais, kurie reikalingi sportininkams.

Registracija į stovyklą jau prasidėjo tad paskubėkite rezervuotis sau vietą, kadangi laikas bėga labai greitai. 

Registracija į Vasaros stovyklą  „Sveika Vasara“ 

Registracija patvirtinama sumokėjus registracinį mokestį 150 eu.

Kaip vyksta gyvenimas stovykloje?

Prabudus

Ankstyvas vasaros rytas. Žolė padengta rytine krištoline rasa. Pušys savo lieknais ilgais kamienais linguoja į visas puses. O jų žalios kepurės ošia lyg dainuotų sutartinę pritariant jūrai. Galiausiai, atsitokėjęs, pradedi užuosti tokį pušų miško kvapą, persismelkusį rytine gaiva. O akys godžiai skverbiasi į žalumą, kuri čia visur. Motulė Gamta visus mus pasitinka kas rytą savo stebuklinga skraiste.

Štai tokie rytai pasitinka visus stovyklautojus. O rytinis stovyklos gyvenimas prasideda nuo linksmos rytinės pramankštos ir trumpo pasibėgiojimo nuostabiai kvepiančiu pušynu ar pajūriu. Taip, apsnūdęs organizmas vis prašosi grįžti į šiltą guolį, o kiekvienas žingsnis toks apsunkęs, jog atrodo kito žengti nebepavyks:) Bet… Visiems visuomet pavyksta, o pasibaigus rytinei treniruotei kiekvienas garsiai ar nebyliai pasididžiuoja bent truputį sustiprėjusia valia.

Pasibaigus rytinei treniruotei

Pasibaigus rytinei treniruotei visi šokame į nuostabios rytinės jūros vandenį ir smagiai pliuškenamės. Kas rytą maudantis mūsų kūnas puikiai grūdinasi, tampame sveikesni ir stipriname imunitetą.

Po maudynių užsiimame asmenine higiena ir susitvarkome savo kambarius. Budintys tvarko stovyklos patalpas bei aplinką. Taip mes bendromis jėgomis mokomės gyventi tvarkingai ir švariai. Rūpinimasis stovykla mus suvienija į vieną komandą ir skatina būti atsakingais ne tik už save, bet ir už kitus. Taip mes ugdomės atsakomybę.

Po tvarkymosi ateina metas, kai renkamės pusryčių. Gardžiai papusryčiavę, pailsėję, užsiimame ugdomąja veikla. Veiklų įvairovė leidžia nenuobodžiai ir nuotaikingai pažinti įvairius dalykus. Na o po to einame vėl prie jūros (jeigu leidžia oro sąlygos) maudytis, degintis ir linksmai žaisti įvairių žaidimų. Jeigu oro sąlygos neleidžia mėgautis saulute ir vandens linksmybėmis, tuomet visi renkamės pavėsinėje ir linksminamės bei įgauname naujų žinių iš menų pamokėlių ir judriųjų žaidimų.

 Prisimaudę ir prisižaidę saulėtoje jūroje, einame į stovyklą ir ruošiamės dienos treniruotei. Dieną, jeigu labai karšta, einame treniruotis į miško paunksmę tarp aukštų pušaičių, kurios savo didelėmis žaliomis kepurėmis mus saugo nuo saulės spindulių. Jeigu oras nėra toks karštas, einame prie jūros ar į nuostabią sporto aikštelę ant tatamio arba ant žolės.

Prisitreniravus ateina metas pietums ir poilsiui. Pietaujame bendrame valgomajame arba, jeigu leidžia oras, einame į lauką valgyti gryname ore. O valgant gryname ore ir apetitas gerėja, čia žiūrėk ir ne vieną porciją norisi pakartoti. Būna dienų, kuomet patys savo rankomis gaminamės pietus. Tuomet stovyklautojai visi kartu dirba, stengiasi: kas neša malkas, kas pjausto daržoves ir vaisius, kas ruošia laužavietę. Būna smagu ir linksma.

O vakare…

Laikas stovykloje taip greitai bėga, kad nepastebi kaip ir vakaras ateina. O su vakaru ir vakarinė treniruotė. Vakarais vėl einame į sporto aikštelę ir laviname jau išmoktus judesius ir pratimus arba mokomės naujų derinių. Vakarinėse treniruotėse dar atrandame laiko pasimokyti technikų su bokenais, dzio ar tanto, dar laukia meditacijos ir kvėpavimo technikų užsiėmimai. Dažnai nutinka, kad besitreniruojant nė nepastebime, kaip ateina laikas vakarieniauti. O su vakariene į stovyklą atkeliauja poilsio ir laisvo laiko metas.

Laisvalaikį stovyklautojai leidžia įvairiai. Kas skaito savo mėgstamą knygą, kas žaidžia šachmatais, kas tiesiog bėgioja po stovyklą ir gaudo vienas kitą, o kažkas, kas dar kupini jėgų, žaidžia tinklinį ar lėkščiasvydį, kas smiginį… Būna, kad aptarinėjame įdomias gyvenimiškas ir mums aktualias temas.

Laisvo laiko metu stovyklautojai gali atsipalaiduoti gulėdami kopose, atsigaivinti nuostabios jūros vandenyje, pailsėti prie laužo ir grožėtis vakariniais vaizdais. Būna vakarų, kuomet diskusijos užsitęsia iki vėlumos ir susivokiame, kad jau metas eiti miegoti, nes artėja rytinė treniruotė ir reikia duoti kūnui bei protui pailsėti.

Apibendrinus

Ilgametę darbo patirtį turintys stovyklos treneriai pasirūpins aktyviu stovyklautojų laisvalaikiu, organizuodami ne tik linksmas ir kūrybingas užduotis, bet ir fizines savybes lavinančius pratimus. Sportiniai pratimai lavina psichomotorinės reakcijos greitumą, ištvermę bei kitas fizines savybes –  greitumą, koordinaciją, lankstumą, jėgą bei vikrumą. Stovyklautojai mokysis taisyklingos laikysenos, stiprins organizmo sistemų veiklą, formuos žmogaus judesių grožio supratimą. Taip pat ugdys charakterį ir dvasines savybes: valią, ryžtą bei drąsą, dėmesio sutelkimą, atmintį bei vaizduotę, mokėjimą valdyti emocijas, draugiškumą, sąžiningumą, pagarbą partneriui, pasitikėjimą savo jėgomis.

Po stovyklos

Grįšite namo:

 • įgiję sveikos gyvensenos, sveikatos stiprinimo žinių;
 • atgavę vidinę ramybę;
 • atsisakę ydingų įpročių (persivalgymas, persimiegojimas, besaikis saldumynų vartojimas, nesveiko maisto vartojimas, nesportavimas ir pan.;
 • atsikratę įtampos nuo mokslų, darbo bei pailsėję ir įgiję naują požiūrį į sveiką gyvenimą.

Atsiliepimai

„Mūsų vaikai yra absoliučiai įsimylėję stovyklos kolektyvą ir jūsų siūlomas pramogines programas! Labai norėtume padėkoti, kad leidote mūsų vaikams praleisti tokį nuostabų vasaros laiką jūsų nuostabioje stovykloje! “ Ingrida, 2020

 

„Labai ačiū, kad rūpinatės mūsų vaikais vasaros stovykloje. Jie dabar laukia kitų metų stovyklos ir labai džiaugiasi galėdami susitikti su savo draugais bei nuostabiais stovyklos treneriais. Puikus darbas!” Michail, 2020

 

„Mūsų dukros buvo tokios laimingos vasaros stovykloje, joms buvo taip viskas įdomu ir jos praleido puikų ir įdomų laiką jūsų stovykloje! Mes vertiname tai, ką darote dėl vaikų ir jų tėvų, kurie gali dalyvauti! “ Tatjana Sementsova, 2020

 

„Iš patirties galiu teigti, kad ši stovykla – tai atgaiva kūnui ir sielai. Per tas dienas pavyko ir pasportuoti, ir pailsėti, ir nesvarumo būsenoje pabūti (su tinklo ir visų stovyklautojų pagalba kiekvienam teko bent po keletą kartų pakilti į orą), taip pat patirti ką reiškia būti užkastai smėlyje, stovėti ant stiklų bei vinukų.“ Eglė, 2017 

 

„Stovykla man labai patiko. Nors niekada nelankiau Aikido, bet sugebėjau per stovyklą išmokti kai kuriuos pratimus, nugalėjau kai kurias baimes, pagaliau sugebėjau atsistoti ant vinių ir stiklų ir dėl to labai savimi didžiuojuosi. Skaniai maitino ir maisto buvo PAKANKAMAI.“ Sandra, 2017

ir dar…

Mūsų stovykla yra įsikūrusi prie nuostabios Baltijos jūros, apsupta nuostabiomis pušimis. Poilsiavietė yra uždara ir tvarkinga, o teritorijoje yra sporto aikštelė ir daug, daug vietos įvairioms veikloms. Stovyklos dalyviai apgyvendinami mediniame name, kambariuose po 5-8 asmenis. Dušai ir tualetai, kurių užtenka visiems.

Stovykloje numatomas sveikas maitinimas 4 kartus per dieną, maistą kasdien mums gamina vietoje nuostabi stovyklavietės šeimininkė arba ruošiame patys ant laužo.

Truputis nuotraukų, kad pamatytumėte, kaip pas mus stovykloje jauku, gražu švaru ir tvarkinga. 

Komentuoti

icon-1.png

Apie Mus

Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
icon-2.png

Biuro adresas

Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
Naujienlaiškiams

Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2024. Visos teisės saugomos.