Aktyvus poilsis ar fizinis aktyvumas žmogui sukelia teigiamas emocijas. Sportuojant žmogaus organizmas gamina laimės hormonus endorfinus.

Aktyviai pasportavus ar smagiai pažaidus ir iki soties prisijuokus žmogaus psichologinė būsena labai stipriai pagerėja. Žmogus nebesijaučia prislėgtas ar susirūpinęs esamais reikalais. Bent trumpam žmogus atsipalaiduoja ir pamiršta rūpesčius.

Judriaisiais sportiniais žaidimais gerinamos visos žmogaus fizinės ypatybės. Vaikams ypatingai reikalingi tokie žaidimai, kadangi juos pasitelkus vaikas gerina ne tik savo fizinį pasirengimą bet ir labai teigiamai yra veikiamos jo emocijos. Vaikai tokius žaidimus gali žaisti nors ir visą dieną, kadangi jų organizmo atsistatymo sistema po krūvio veikia greičiau nei suaugusio žmogaus.

Nuo pat mažų dienų vaikus reikia pratinti prie fiziškai aktyvių veiklų, kad vaikai nebijotų pavargti, nebijotų prakaito ir nebijotų truputį užsigauti. Taip grūdinasi ne tik jų fizinis kūnas bet ir dvasia. Žmogus tampa atsparesnis įvairioms gyvenimo negandoms.

Komentuoti

icon-1.png

Apie Mus

Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
icon-2.png

Biuro adresas

Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
Naujienlaiškiams

Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2024. Visos teisės saugomos.