Stovyklavimas – tai įsimintini įspūdžiai, vaizduotę gniaužiantys kraštovaizdžiai,
nauji draugai, bendruomeniškumo jausmas. Stovyklavimo dvasia apsėda ne pavienius
turistus ar jų grupes, o tik stovyklautojų komandas. Ir tik stovyklaudamas žmogus sužino, ką
reiškia bendri ieškojimai, azartas, pastangos, įspūdžiai ir pergalės, laužai, dešrelės, truputis
laukinės gamtos ir šiek tiek malonaus nuovargio.

Žmonės nuo kūdikystės turi jausti, kad žmogus yra vertybė. Žmogaus įgūdžiai formuojasi būnant tarp žmonių, t. y. bendraujant ar bendradarbiaujant su bendraamžiais pasirinktoje veikloje, kuri gali būti
vykdoma įvairiose vietose. Viena iš tinkamų veiklos rūšių yra vykdomos vasaros stovyklos, kurios
pasižymi siūlomos veiklos įvairove.

Vasaros poilsio stovyklose yra tokios fizinio aktyvumo programos su fiziniais pratimais ir kitais sveikatinimo elementais, kad žmonės ne tik ugdytųsi judėjimo įgūdžius, bet ir patirtų judesių įvairovę, judėjimo džiaugsmą, ugdytųsi fizinę ir dvasinę ištvermę, stiprintų valią, ryžtą, savisaugą ir savikontrolę. Kiekviena judėjimo forma gerina ne tik žmogaus motorikos, bet ir psichinės bei socialinės brandos vyksmą.

Vasaros stovyklos yra svarbios vaikų užimtumo, poilsio ir sveikatingumo gerinimo priemonė. Suaugusiems tai puiki galimybė atitrūkti nuo darbų, pabūti kartu su vaikais ir visa šeima. Idealu būna, kuomet visa šeima stovyklauja kartu. Tuomet vaikai daug laiko pabūna su abiem tėvais.

Dauguma vaikų vasaros stovyklas lanko todėl, kad nori būti su draugais ir smagiai leisti laiką. Berniukai stovyklą lanko dėl draugų bei nori sustiprėti fiziškai, mergaitės vasaros stovyklą lanko norėdamos pagerinti sveikatą, daugiau sužinoti apie sveiką gyvenseną.

Vis vaikai, jaunimas ir suaugusieji žino apie sveiką gyvenseną, pastebi savo fizinio tobulėjimo
požymius, suvokia taisyklingos laikysenos svarbą, tačiau, suprasdami tai, ne dažnai didina
savo fizinį pajėgumą ir darbingumą. Todėl mūsų vasaros stovyklose jūs turėsite puikią progą smagiai pasitreniruoti nuostabioje kompanijoje, sužinosite ir pasimokysite smagių pratimų, kuriuos po stovyklos galėsite daryti jau savarankiškai.

Komentuoti

icon-1.png

Apie Mus

Esame komanda, kuriai, visų pirma, rūpi žmogaus savijauta. O patirtis leidžia parinkti pačias efektyviausias ir įdomiausias veiklas.
icon-2.png

Biuro adresas

Lakūnų g. 24, VilniusPašto indeksas: 09108
Naujienlaiškiams

Aikido Aikikai asociacija SŪKURYS © 2024. Visos teisės saugomos.