SŪKURIO pasirodymas “Ramiojo vandenyno/Azijos šalių virtuvės dienos” renginyje

Šių metų birželio 1–2 dienomis Vilniaus Rotušės aikštėje vyko kultūrinis renginys “Ramiojo vandenyno/Azijos šalių virtuvių dienos”, kuriame dalyvavo ne tik geriausi kulinarijos virtuozai, bet taip pat buvo demonstruojamos ir Rytų kovos menų parodomosios programos.

Birželio 2 dieną šio renginio metu Lietuvos Aikido Aikikai Federacijos atstovas Vilniuje – asociacija SŪKURYS pristatė teatralizuotą Aikido pasirodymą.

Aikido kovos mene atsispindi senosios samurajų tradicijos, Aikido technikos bazę sudaro fechtavimo kardu ir ietimi technikos elementai. Tad vienu gražiausiu šiuolaikinių Japonijos kovos menu tituluojamo Aikido teatralizuotoje prezentacijoje naudojant samurajų kardus buvo vaizduojamas siužetinis etiudas apie pagrindinius savigynos principus.

Žiūrovai išvydo elegantišką „geišą“, kuri panaudodama Aikido technikos elementus, virto agresyvų užpuoliką neutralizuojančia kovotoja.

Aštrių vaizdų mėgėjams buvo skirtas pasirodymas, kuriame buvo atlikta ypatinga aštraus samurajiško kardo kirtimo technika.

Daugiau apie renginio įspūdžius: sveikasmiestas.lt

FacebookmailFacebookmail