739 Views

Sūkurio #aikidosukurys vasaros stovyklai pasibaigus liko labai daug prisiminimų. Šiame įraše norime pasidalinti tik maža, maža dalelyte tų nuostabių akimirkų, kurias pavyko užfiksuoti 🙂

Sunku yra perduoti tą nuostabų jausmą glūdintį krūtinėje, kuris apima tuomet, kada žmogus patiria kažką tokio dvasiškai nuostabaus. Visi esame tokias gyvenimo akimirkas patyrę ir prisiminame tokius išgyvenimus visą gyvenimą.
Šių metų vasaros stovykla buvo kitokia nei ankstesniais metais. Turėjome daug mums netradicinių veiklų ir paskaitų.
– Stovyklą pradėjome nuo jogos praktikos, kurią pravedė Sūkurio trenerė Anna Golovač.
– Svečiuose turėjome profesionalų alpinistą Vytautą Nosevičių. Vytautas papasakojo įdomių istorijų ir nutikimų kalnuose. Supažindino su alpinizmo subtilybėmis, kurios tikrai visiems buvo įdomios ir praktiškai naudingos.
– Buvome pasikvietę kitų kovos menų profesionalų, kad mums papasakotų apie savo sporto šaką ir pamokytų savo kovos meno. Šiuos užsiėmimus vedė kovos menų centro „Smauglys“ vadovas, grabling imtynių Lietuvos rinktinės treneris Ričardas Piepuolis ir Tomas Smirnovas.
– Pažinome saugaus elgesio su šaunamuoju ginklu. Pasipraktikavome šaudyme. Apie ginkluotę ir praktinį užsiėmimą pravedė Marius Umbras.
– Turėjome paskaitą apie sveiką mitybą, kurią pravedė Gintaras ir Milda Jodinskai.
– Mokėmės masažo ir teipavimo. Šio gėrio mus pamokė Brigita Jakutytė.
– Savo asmenine sportine patirtimi ir kaip trenerio patirtimi pasidalino Lietuvos taekvondo rinktinės ir Šiaulių Aikido klubo treneris Darius Jocas.
– Mokėmės kaskadininkų triukų ir vaidybos, kurių mokė profesionalus kaskadininkas Slava Samuchov.
– Turėjome paskaitą iš sporto fiziologijos srities, kurią vedė biomedicinos mokslų daktarė, sporto mokslininkė, docentė Eglė Kemerytė – Ivanauskienė.
Na o stovyklos uždarymą vainikavo miško trasa su savo išbandymais ir kliūčių ruožais, kuriuose reikėjo pademonstruoti tuos įgūdžius, kuriuos lavinome visos stovyklos metu.
Kuomet yra nuostabi komanda, kurią vienija bendras tikslas, tuomet mes galime nuversti kalnus. O šią šaunią Sūkurio komandą sudaro, kuri sukūrė ir įgyvendino stovyklą:
– Alfredas Babkovskis
– Anna Golovač
– Rūta Uždavinytė
– Audrius Paukštė
– Vytautas Ribikauskas
– Aleksandr Ivanov
– Valerij Loktik
O ypatingą AČIŪ sakome:
– Grantui Radickui ir jo nuostabiai šeimai už didelę pagalbą realizuojant stovyklą.
– Tatjanai Sementsovai ir jos šeimai už jų atsidavimą ir asmeninio laiko aukojimą padedant organizuoti ir įgyvendinti stovyklą.
Taip pat didelis AČIŪ šiems nuostabiems žmonėms, kurie padėjo stovyklos uždarymo metu ir daiktų parvežimu:
Audriui Grigaravičiui, Laurynui Duburui, Gediminui Navickui, Arūnui Morkūnui, Aurimui Čeponui.
Na ir kviečiame užsukti į stovyklos nuotraukų galeriją ir pasižiūrėti mūsų patirtus nuotykius:

Susitiksime

2022 Vasaros stovyklojeAikido Dojo Sūkurys

 

Aikido Dojo SŪKURYS

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui. Treniruotės, stovyklos, seminarai suaugusiems, jaunimui, paaugliams, vaikams ir šeimoms.

//www.aikidosukurys.lt/wp-content/uploads/2020/11/logo202x70.png

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui.

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienas ir mes jums siųsime tik su mūsų veikla susijusias aktualijas!