Vaikų ir paauglių įskaita bei egzaminas

2008 m. vasario 16 d. asociacijoje SŪKURYS įvyko vaikų ir paauglių bendro fizinio pasirengimo ir Aikido Aikikai techninių bei teorinių žinių įskaita, o po savaitės (vasario 23 d.) – Aikido Aikikai egzaminas.

Įskaitoje dalyvavo daugiau nei 40 asociacijoje besitreniruojančių 4-15 metų amžiaus vaikų.

Įskaitos metu buvo patikrintas vaikų ir paauglių bendras fizinis pasirengimas: fizinė jėga, lankstumas, vikrumas, balansas, akrobatikos pagrindai ir kt. Vaikai ir paaugliai pagal amžių buvo suskirstyti į grupes ir porose bei atskirai atliko bazinius ir paruošiamuosius Aikido Aikikai technikos pratimus. Taip pat buvo patikrintos vaikų teorinės žinios apie Aikido, treniruočių etiketo taisykles, japoniškus terminus bei komandas.

Įskaitą stebėję tėveliai galėjo susipažinti su savo vaikų pasiekimais bei jiems keliamais reikalavimais. Geriausiai įskaitą išlaikiusiems vaikams buvo leista laikyti Aikido Aikikai egzaminą pagal Aikikai Hombu Dojo – Pasaulinio Aikido Centro (Tokijas, Japonija) reikalavimus.

Egzaminų komisiją sudarė Lietuvos Aikido Aikikai Federacijos treneriai. Komisijai pirmininkavo Federacijos vyr. treneris ir prezidentas – Pranas Golovač (3 Dan Aikido AIKIKAI).

Egzamino metu komisija vertino Aikido technikos atlikimo tikslumą, kandidatų ištvermę bei susikaupimą. Visi 24 kandidatai sėkmingai išsilaikė egzaminus 10-6 KIU laipsniams ir gavo tai patvirtinančius diplomus.

FacebookmailFacebookmail