VII-asis tarptautinis vasaros atestacinis M. Karpovos (4 Dan, Sidoin, Rusijos Aikikai) seminaras Vilniuje

Šių metų rugpjūčio 3-6 dienomis Lietuvos Aikido AIKIKAI federacijoje įvyko 7-asis tarptautinis atestacinis seminaras. Seminarą vedė Maskvos klubo KOINOBORI prezidentė ir vyriausioji instruktorė Marina Karpova (4 Dan, Sidoin, Rusijos Aikikai). Seminaro pabaigoje įvyko egzaminas – sveikiname sėkmingai jį išlaikiusius.

Šis vasaros seminaras yra vienas iš svarbiausių Lietuvos Aikido Aikikai federacijos kasmetinių renginių. Šiais metais kartu su mūsų federacijos klubų SŪKURYS ir PAŽINKIM SAVE nariais treniravosi svečiai iš Japonijos p. Teraishi Yoshikazu ir p. Yuka Yoshizawa, kurie pastoviai treniruojasi Pasauliniame Aikido Centre – Aikikai Chombu Dodzio, Vokietijos p. Uwe Geiser ir Maskvos klubo KOINOBORI narė Marina Iljinych. Visų seminaro dalyvių teigimu buvo labai įdomu ir naudinga pasitreniruoti su bendraminčiais iš kitų šalių.

Seminaras truko nelabai ilgai, tik keturias dienas, tačiau jis buvo pakankamai intensyvus – vyko 3 treniruotės per dieną. Visiems norėjosi kuo rezultatyviau išnaudoti tas kelias seminaro dienas, todėl treniruočių tempas buvo pakankamai didelis, nepaisant to, kad seminare dalyvavo įvairaus lygio besitreniruojantys.

Visi seminaro dalyviai ir svečiai labai džiaugėsi modernaus centro SATORI sale, kurioje vyko seminaras, o taip pat puikiomis centro sąlygomis. Nuoširdžiai dėkojame centro SATORI vadovei Jorikai Kybartienei už didelį indėlį ir pagalbą organizuojant seminarą.

Seminaro pabaigoje džiaugėmės galėdami sudalyvauti svečio iš Japonijos p. Teraishi Yoshikazu pravestoje shinkage-ryu* kendziutsu treniruotėje, kurią jis padovanojo visiems seminaro dalyviams.

* shinkage-ryu – viena iš žymiausių kovos su kardais mokyklų Japonijoje. Morichėjus Uesiba prieš sukurdamas Aikido ilgą laiką praktikavo šį stilių.

FacebookmailFacebookmail