X-asis Tarptautinis vasaros atestacinis seminaras Vilniuje

2008 m. liepos 3 – 6 dienomis, Vilniuje, asociacijoje SŪKURYS įvyko X-asis Tarptautinis vasaros atestacinis seminaras, kuriam vadovavo AIKIKAI HOMBU DOJO filialo – KOINOBORI mokyklos prezidentė ir vyriausioji instruktorė Marina Karpova (5 Dan, Sidoin, Rusijos AIKIKAI).

Į seminarą buvo kviečiami visi norintys jame dalyvauti, nepriklausomai nuo turimo laipsnio Aikido kovos mene, todėl seminare susirinko ir savo įgūdžius gilino tiek pradedantieji, tiek ir pažengusieji aikidokai. Seminare dalyvavo virš 40 žmonių: tradiciškai jame dalyvavo KOINOBORI klubo filialai Lietuvoje – LAAF asociacija SŪKURYS (Vilnius), klubas PAŽINKIM SAVE (Lentvaris) bei Alytaus AIKIKAI klubas. Seminare taip pat dalyvavo delegacija iš Maskvos – KOINOBORI mokyklos instruktorius Vadimas Gračiovas bei vyresnieji klubo mokiniai. Per 4 seminaro dienas buvo surengtos 5 treniruotės, o per paskutiniąją seminaro dieną, liepos 6 d., buvo surengtas egzaminas Kiu bei Dan laipsniams įgyti.

Seminaro vadovė Marina Karpova pasižymi meistriška technika bei puikiomis pedagoginėmis savybėmis, todėl sudėtingas technines detales ji sugebėjo išaiškinti ne tik pažengusiems aikidokams, bet ir pradedantiesiems. Tiek jaunesnieji, tiek vyresnieji aikidokai džiaugėsi Mokytojos gebėjimu pademonstruoti techniką suprantamai, aiškiai ir paprastai. Tokiu būdu, aikidokai, Mokytojos dėka, turėjo galimybę gilintis į vis subtilesnius bei detalesnius atliekamos technikos niuansus, o sujungus detales pajusti technikos vientisumą. Visus džiugino bei motyvavo treniruotis nuoširdžiai ir dėmesingai Marinos Karpovos seminarų metu kiekvienam dalyviui skiriamas dėmesys.

FacebookmailFacebookmail