Aikido Dojo Sūkurys

Žirmūnų salė

 

Tvarkaraščiai

No events available!
No events available!

 

No events available!
No events available!

 

Treneriai

 

ir Irina Kušelevič
Trenerė
5 dan Aikido Aikikai meistrė


Pasiekimai aikido ir sporte
Aukštasis išsilavinimas, LEU trenerių kursai.
Aikido praktikuoja nuo 1994 metų, treniruoja nuo 2000 metų.
LAAF trenerių bei atestacinės komisijos pirmininkė.
Kasmet organizuoja bei dalyvauja Aikido parodomosiose programose.
Domisi iaido, kobujutsu ir kitais Rytų kovos menais.
Kodėl pasirinkau aikido?
Aikido susidomėjau ir pradėjau treniruotis dar paauglystėje, patarta tėvo. Šis kovos menas mane patraukė savo įmantria technika bei gilia filosofija – tai yra tradicinis kovos menas, kuris padeda tobulėti fiziškai ir tuo pačiu metu skatina asmenybės vystymąsį, lavina stipriuosius būdo bruožus bei transformuoja silpnąsias puses taip, kad jos taptų tavo pagalbininkais. Patiko neagresyvaus kovos meno filosofiniai principai, gerbiantys priešininką, padedantys kontroliuoti savo įniršį. Įkvėpė Aikido Įkūrėjo filosofinės mintys apie harmoniją su pačiu savimi bei visame pasaulyje.
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Mano manymu Aikido yra tinkamas užsiėmimas bet kuriai amžiaus grupei – kiekvienas gali atrasti savo išskirtinę motyvus praktikuoti Aikido. Vieniems tai gali būti puikus užsiėmimas gerinantis kūno lankstumą bei judesių koordinaciją – Aikido pagalba galima sustiprinti savo kūną bei išmokti efektyvių apsigynimo elementų. Kitiems Aikido padės suvaldyti stresą, bei išugdys pasitikėjimą savimi. Tretiem padės įgyvendinti svajonę ir tapti aukščiausio lygio Aikido meistru, o dar kažkas atras harmoniją su pačiu savimi ir gyvens darnoje su visu pasauliu. Manau, jog Aikido yra kovos menas, kuris padės sulaukti gražios ir turiningos senatvės.

Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido
Geriausias būdas susipažinti su Aikido – tai atvykti į treniruotę ir pabandyti pačiam. Daugumą Aikido ypatumų galima tik pajusti asmenine patirtim, tad visi pasakojimai ar vaizdai nelabai padės susikurti tikro įspūdžio apie Aikido. Nereikėtų abejoti savo galimybėmis – visų veiksmų galima išmokti. Bus tikrai įdomu bei smagu – juk mokymąsis tai kelias į jaunystę!

Tel. +370 656 45268
irina@aikidosukurys.lt


 

ir Vytautas Ribikauskas
Treneris
4 dan Aikido Aikikai meistras


Pasiekimai aikido ir sporte
Aukštasis kūno kultūros ir sporto pedagogikos išsilavinimas. 
Įvairūs kvalifikaciniai kursai.
LAAF atestacinės komisijos narys.
Kovų menais domėtis ir praktikuoti pradėjo nuo 1989 m.
Aikido praktikuoja nuo 2004 metų.
Aikido parodomųjų programų Lietuvoje ir užsienyje dalyvis.
Nuo 2008 m. pedagoginė ir sportinė praktika su vaikais. 
2015 m. Kovos menų festivalyje apdovanotas kaip geriausias metų treneris.
Nuo 2016 m. meistro Shigeru Sugawara (7 Dan) asistentas parodomojoje programoje.
Kodėl pasirinkau aikido?
Patinka, kad šį kovos meną gali praktikuoti visi. Supratau, kad tai praktiška ir naudinga. Aikido įkūrėjo filosofija padarė įspūdį. O apsispręsti ir toliau tęsti Aikido pažinimą padėjo mano Mokytojas ir treneris Pranas Golovač. Esu Jam labai dėkingas
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Aikido treniruotėse ugdomos fizinės ir dvasinės žmogaus savybės. Vaikuose ir suaugusiuose ugdo bendradarbiavimą, supratingumą, pakantumą ir pagarbą. Aikido pratimų bei jų kombinacijų įvairovė gerina dėmesio koncentraciją ir susikaupimą.
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido
Treniruojant žmones man svarbu, kad jie išmoktų ne vien kovos meno. Visus norinčius pažinti Aikido, kviečiu į pirmą pažintinę NEMOKAMĄ treniruotę. Ateikite dabar. Nebelaukite tinkamo laiko. Tas laikas jau atėjo.

Tel. +370 612 00688
vytautas@aikidosukurys.lt


 

 

ir Vitalijus Matrosovas
Instruktorius
2 dan Aikido Aikikai meistras


Pasiekimai aikido ir sporte
AIKIDO praktikuoja nuo 2012 metų.
Jaunystėje užsiiminėjo graikų romėnų imtynėmis ir Kyokushin karate.
Nuolat dalyvauja AIKIDO seminaruose Lietuvoje ir užsienyje.
Kodėl pasirinkau aikido?
Visą gyvenimą siekiu harmonijos – kūno, sielos ir proto. Manau, kad AIKIDO yra tas rytų kovos menas, kuris padeda siekti tos harmonijos. Keletas AIKIDO praktikos metų tai jau įrodė:)
Kuo aikido gali būti naudingas kitiems?
Skirtingai nuo kitų sporto ar kitokio lavinimosi šakų, kiekvienas, praktikuojantis AIKIDO, suras sau tinkamą tobulėjimo sritį – fizinį pasiruošimą, savigyną, emocinį stabilumą, dvasinį augimą, sveikatingumą. Ir, kas svarbiausia, visa tai galima perkelti už AIKIDO tatamio ribų ir panaudoti kasdieniame gyvenime – versle, šeimoje, santykiuose su aplinkiniais.
Patarimas galvojančiam pradėti treniruotis aikido
Pradėti treniruotis AIKIDO niekada nėra nei per anksti, nei per vėlai:) Jeigu kilo mintis ar noras pradėti treniruotis AIKIDO, neatidėliok – ateik ir pabandyk! Daugiausia praranda ne tas, kuris bando ir pralaimi, bet tas, kuris niekada nepabando…

Tel. +370 650 53615
vitalijus@aikidosukurys.lt

 

Kitos „Sūkurio“ salės:


 Žvėryno salė

 Balsių salė

 Nemėžio salė

Pašilaičių salė