Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
10:00 - 10:30
Ginklai
Bokenas/Dzio/Tanto
10:00
11:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
10:30 - 11:00
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. (nauja grupė) II
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Gediminas Navickas
Paaugliai 11-16 m. Outletas I
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m. (nauja grupė) II
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Gediminas Navickas
Paaugliai 11-16 m. Outletas I
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
Vaikai 6-10 m. Outletas (bendra grupė)
Įvairus lygis
17:00
18:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
17:30 - 18:00
Sekmadienio Aikido
Įvairus lygis
17:30
19:00
Instruktorius
Sigita Lisauskaitė
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m. Outletas I
Pradedantieji
18:15
19:15
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. Outletas III
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. Outletas I
Pradedantieji
18:15
19:15
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. Outletas III
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Suaugusiųjų bendra grupė
Įvairus lygis
18:00
19:00
Savarankiškos
treniruotės
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
Suaugusieji pažengusieji Outletas
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji OutletasPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji pradedantieji Outletas
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji Outletas
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji OutletasPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji pradedantieji Outletas
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:00 - 10:30
Ginklai
Bokenas/Dzio/Tanto
10:00
11:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30

Šeštadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. (nauja grupė) II
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Gediminas Navickas
Paaugliai 11-16 m. (nauja grupė) II
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Gediminas Navickas
16:30 - 17:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. Outletas I
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m. Outletas I
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
18:00 - 18:30
Paaugliai 11-16 m. Outletas III
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Paaugliai 11-16 m. Outletas III
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:30 - 18:00
Sekmadienio Aikido
Įvairus lygis
17:30
19:00
Instruktorius
Sigita Lisauskaitė
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00

Sekmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
19:30 - 20:00
Suaugusieji pažengusieji Outletas
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji OutletasPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji pažengusieji Outletas
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji OutletasPrededantieji / Pažengusieji
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:30 - 11:00
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
19:30 - 20:00
Suaugusieji pradedantieji Outletas
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pradedantieji Outletas
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
18:00 - 18:30
Suaugusiųjų bendra grupė
Įvairus lygis
18:00
19:00
Savarankiškos
treniruotės
18:30 - 19:00

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. Outletas (bendra grupė)
Įvairus lygis
17:00
18:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
17:30 - 18:00

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m. Outletas I
Pradedantieji
18:15
19:15
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m. Outletas I
Pradedantieji
18:15
19:15
Treneris
Vytautas Ribikauskas
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
17:30 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. Outletas I
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m. Outletas I
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. (nauja grupė) II
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Gediminas Navickas
Paaugliai 11-16 m. (nauja grupė) II
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Gediminas Navickas
16:30 - 17:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
Paaugliai 11-16 m. Outletas III
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Paaugliai 11-16 m. Outletas III
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
18:30 - 19:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:30 - 18:00
Sekmadienio Aikido
Įvairus lygis
17:30
19:00
Instruktorius
Sigita Lisauskaitė
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00

Sekmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:30 - 11:00
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
Vaikai 6-10 m. Outletas (bendra grupė)
Įvairus lygis
17:00
18:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
17:30 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
10:00 - 10:30
Ginklai
Bokenas/Dzio/Tanto
10:00
11:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m. Outletas I
Pradedantieji
18:15
19:15
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m. Outletas I
Pradedantieji
18:15
19:15
Treneris
Vytautas Ribikauskas
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
Suaugusieji pažengusieji Outletas
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji OutletasPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji pradedantieji Outletas
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji Outletas
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji OutletasPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji pradedantieji Outletas
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
10:00 - 10:30
Ginklai
Bokenas/Dzio/Tanto
10:00
11:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
10:30 - 11:00
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
Suaugusieji pradedantieji (nauja grupė)
Pradedantieji
10:30
12:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m. (nauja grupė) II
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Gediminas Navickas
Paaugliai 11-16 m. Outletas I
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m. (nauja grupė) II
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Gediminas Navickas
Paaugliai 11-16 m. Outletas I
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
Vaikai 6-10 m. Outletas II (nauja grupė)
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. IV
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktoriai
Laurynas/Tatjana
Vaikai 6-10 m. IVPradedantieji
Vaikai 6-10 m. Outletas (bendra grupė)
Įvairus lygis
17:00
18:00
Instruktorius
Tatjana Sementsova
17:30 - 18:00
Sekmadienio Aikido
Įvairus lygis
17:30
19:00
Instruktorius
Sigita Lisauskaitė
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m. Outletas I
Pradedantieji
18:15
19:15
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. Outletas III
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6-10 m. Outletas I
Pradedantieji
18:15
19:15
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m. Outletas III
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Laurynas Duburas
Suaugusiųjų bendra grupė
Įvairus lygis
18:00
19:00
Savarankiškos
treniruotės
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
Suaugusieji pažengusieji Outletas
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji OutletasPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji pradedantieji Outletas
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji Outletas
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji pažengusieji OutletasPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji pradedantieji Outletas
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
No events available!

 

Verkių g. 31C, Vilnius (Ogmios miestas Outlet Parkas, II aukštas, Laisvalaikio terasa, 19 - 20 durys Aikido Dojo SŪKURYS).

Treneris Vytautas  +370 612 00688
Instruktorius Artūras +370 699 26246
Instruktorius Gediminas +370 687 99074
Instruktorius Laurynas +370 699 05349
Instruktorė Tatjana +370 677 29909
Instruktorė Sigita +370 672 37250


Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m.Pradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai 11-16 m.
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m.Pradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji / Pažengusieji
Vaikai 6-10 m.
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji / Pažengusieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m.Pradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai 11-16 m.
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m.Pradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji / Pažengusieji
Vaikai 6-10 m.
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji / Pažengusieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m.Pradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai 11-16 m.
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m.Pradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji / Pažengusieji
Vaikai 6-10 m.
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji / Pažengusieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m.Pradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai 11-16 m.
Vidutinis intensyvumas
16:00
17:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Paaugliai 11-16 m.Pradedantieji / Pažengusieji
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji / Pažengusieji
Vaikai 6-10 m.
Vidutinis intensyvumas
17:00
18:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji / Pažengusieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

No events available!

 

Kęstučio g. 41A, Vilnius (Kovos menų centras Smauglys).

Treneris Vytautas  +370 612 00688


Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:30 - 16:00
Vaikai 1-3 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
15:45
16:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji

Vaikai 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:45
17:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:45
17:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00

Pirmadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:30 - 17:00
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:45
17:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00

Pirmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:30 - 16:00
Vaikai 1-3 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
15:45
16:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:30 - 17:00
Vaikai 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:45
17:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:30 - 16:00
Vaikai 1-3 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
15:45
16:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji

Vaikai 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:45
17:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. Balsiai
Vidutinis intensyvumas
16:45
17:45
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 1-3 ir 4-8 kl. BalsiaiPradedantieji / Pažengusieji
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00

Pirmadienis

Penktadienis

No events available!

Bubilo g. 8, Vilnius

Treneris Vytautas  +370 612 00688


Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
19:00 - 19:30
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:00
20:30
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
19:30 - 20:00
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Sekmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
18:30 - 19:00
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
18:00 - 18:30
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
19:00 - 19:30
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:00
20:30
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
19:30 - 20:00
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Paaugliai ir suaugusieji
Vidutinis intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Aleksandr Ivanov
Paaugliai ir suaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Sekmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
18:30 - 19:00
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji 1
Vidutinis intensyvumas
18:30
20:00
Treneris
Audrius Paukštė
Suaugusieji 1Pradedantieji / Pažengusieji
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
18:00 - 18:30
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
Suaugusieji 2
Vidutinis intensyvumas
18:00
19:00
Trenerė
Rūta Uždavinytė
Suaugusieji 2Pradedantieji
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

No events available!

 

Žalgirio g. 108 - 2 ir 3 A, Vilnius.

Treneris Audrius +370 683 05694 (3 aukštas)
Treneris Aleksandras  +370 616 89003 (3 aukštas)
Trenerė Rūta +370 656 45265 (2 aukštas)