1 View
Skelbiame naują Aikido treniruočių sezoną nuo Rugsėjo 4 d. 
Kaip ir kiekvieno naujo sezono pradžioje rinksime naujas vaikų, paauglių, jaunimo ir suaugusiųjų grupes.
Taip pat tęsime Aikido pažinimą jau su besitreniruojančiais Sūkurio nariais.
 

Visus mūsų treniruočių laikus, sales ir trenerius rasite čia: https://www.aikidosukurys.lt/tvarkarasciai/
 
 
Norime atkreipti dėmesį, kad yra keletas treniruočių laikų pakeitimų Balsių progimnazijos ir Ogmios miesto Outlet Parko salėje. Prieš sezono pradžią būtinai pasitikrinkite savo grupių treniruočių laikus.
 
Ką reiškia naujas sezonas kiekvienam besitreniruojančiam Aikido Aikikai asociacijoje SŪKURYS?
 
Tai yra labai reikšminga data, kuomet į sales vėl susirenka vaikai ir paaugliai po vasaros atostogų. O taip pat jaunimas ir suaugusieji po vasaros kelionių.  Mums, treneriams, tai yra ypatingas metas, kuomet mes vėl jus visus matome savo dideliame būryje ir galime tęsti Aikido pažinimą ir eiti tuo pažinimo keliu drauge. 
 
Naujo sezono pradžioje visada būna tas pereinamasis adaptacinis periodas, kuomet savo raumenis ir organizmo funkcionavimo sistemas pratiname prie didesnio fizinio darbo. Vėl laviname ištvermę, lankstumą ir kitas specialiąsias fizines ypatybes reikalingas kovos menų meistrui. Taip pat ugdomės discipliną, drausmę, kantrybę, pakantumą, susikaupimą ir dėmesio koncentraciją bei draugiškumą. Visa tai yra būtina norint išmokti tai ko atėjome mokytis. 
 
Šiuo įrašu noriu tarti keletą žodžių visiems, kas norite pradėti treniruotis Aikido pas mus Sūkuryje. 
 
Sezono pradžioje sulaukiame daug naujokų vaikų ir paauglių, kurie dar neturi supratimo, kas yra Aikido ir kaip pas mus vyksta treniruotės. Tad nieko keisto, kuomet treneriams reikia įdėti labai daug pastangų ir kantrybės kol vaikas supranta, kad čia viskas vyksta disciplinuotai ir rimtai. Ne visi vaikai ir nori sutikti su šia disciplina. Tačiau šioje vietoje jie neturi pasirinkimo. Čia galioja griežtos dodzio taisyklės ir budo etiketas. Šiame pereinamajame etape vieni vaikai užtrunka ilgiau, kiti trumpiau. Yra vaikų, kuriems iš karto viskas aišku ir su disciplina pas juos būna viskas gerai. Tokių vaikų treniruočių progresas būna žymiai greitesnis ir grupėse jie iškyla, kaip pažangūs mokiniai, kurie treniruotėse atsiduoda ir leidžiasi treniruojami. Jie būna imlūs ir žingeidūs. 
 
Pateiksiu keletą pavyzdžių, kodėl kai kurie vaikai daugiau pasiekia sporte ir gyvenime.
 
Turbūt esate ne kartą girdėję šiuos populiarius posakius:
– Pasitikėjimas;
– Disciplina;
– Ryžtingumas;
– Motyvacija.
 
Mums, treneriams, šie patarimai atrodo taip:
  • Kad vaikas turėtų motyvacijos sportuoti, jį reikia motyvuoti.
  • Kitas variantas –  vaikus ir paauglius reikia mokyti drausmės ir disciplinos. Ir prie šių dalykų juos reikia pratinti jau nuo mažens.
Dauguma kalba apie motyvaciją ir pasitikėjimą, bet nežino, kaip paleisti šių gebėjimų ugdymo mechanizmą.

Neužtenka prieiti prie vaiko ir pasakyti: „Tu esi geriausias, tu gali!”
Mūsų patirtis rodo, kad visi tėvai tai daro prieš egzaminus ar prieš varžybų pradžią. Bet tai suveikia tiems, kurie jau turi  išugdytą šią savybę. 
 
Kaip vaikui įskiepyti šias „laimėtojo“ ir drąsaus bei ryžtingo, valingo ir disciplinuoto žmogaus savybes? 
 
Tam esame mes, Sūkurio treneriai, kurie pasiruošę visus 10 mėnesių dirbti su jūsų atžalomis ir mokyti, ugdyti bei lavinti juos fiziškai ir dvasiškai. Per sezoną vaikas Sūkuryje išsiugdo daug gražių žmogiškųjų savybių ir gerai sustiprina bei išlavina savo fizines savybes.
 
Jeigu norite, kad jūsų vaikas gyvenime taptų disciplinuotas ir savyje išsiugdytų pačias geriausias bendražmogiškąsias savybes, tuomet registruokite jį į Aikido Aikikai asociacijos SŪKURYS treniruotes.
 
Registracija į treniruotes vyksta čia: https://forms.gle/yWC2SpXueCfeRo9H6
 
Pasimatysime treniruotėse!
 
Su pačiais geriausiais palinkėjimais,
Vytautas Ribikauskas
Asociacijos prezidentas
 

Aikido Dojo SŪKURYS

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui. Treniruotės, stovyklos, seminarai suaugusiems, jaunimui, paaugliams, vaikams ir šeimoms.