449 Views

AIKIDO AIKIKAI ASOCIACIJA „SŪKURYS“ įgyvendina projektą „Fizinis aktyvumas ir sveikatingumas bendruomenėje ir viešose atvirose erdvėse įtraukiant visas amžiaus grupes siekiant veiklas priartinti prie žmogaus kasdieninio gyvenimo“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Skaityti daugiau: Sporto Rėmimo Fondo remiamas Sūkurio vykdomas projektas

Tikslas: skatinti vaikų, jaunimo ir suaugusių asmenų reguliarų fizinį aktyvumą ir formuoti jiems įprotį būti aktyviais, turinčiais fizinio aktyvumo raštingumą.

Numatytos veiklos: Aikido užsiėmimai, Sporto ir sveikatingumo maratonai, Vasaros stovyklos, Išvažiuojamieji fizinio aktyvumo užsiėmimai.

Laukiami rezultatai: Bendras veiklų dalyvių skaičius fizinio aktyvumo pratybose yra 416, bendras veiklų dalyvių skaičius stovyklose yra 40. Projektas prisidės prie Aikido užsiėmimų, stovyklų ir maratonų populiarinimo bei leis padidinti vykdytojo veikloje dalyvaujančią narių bendruomenę ir kartu Facebook bendruomenę. Projektas leis sustiprinti ryšius su aplinkinių miestų gyventojais, ieškančiais fizinio aktyvumo. Projekto tikslinių grupių pasiekti projekto rezultatai, ypač įgytos žinios, įgūdžiai ir suformuoti įpročiai, turės teigiamos reikšmės jų fiziniam aktyvumui ateityje ir, kartu, pagerins emocinę ir sveikatos būklę.

Įgyvendinimo laikotarpis: 2022-07-01 — 2023-08-31.

Sporto rėmimo fondo skirto finansavimo dydis 63613,90 Eur.

Aikido Dojo SŪKURYS

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui. Treniruotės, stovyklos, seminarai suaugusiems, jaunimui, paaugliams, vaikams ir šeimoms.