1 View

Rugsėjo 18 dieną Sūkurys, pirmą kartą, surengė Sūkurio trenerių seminarą. Pats seminaras, taip netikėtai, gavosi toks „masterclass“ lygio. Susirinko dauguma „yudansha“.

Smagu, kad seminare svečiavosi ir mūsų kolegos iš Aikido Aikikai Asociacijos „Šaltinėlis“. Seminaro tikslas buvo, po ilgo karantino, žmonėms surengti bendrą treniruotę ir padovanoti gerą emociją, visiems kartu draugiškai pasitreniruoti ir pasidžiaugti tuo kuriamu bendru aikido gėriu.

Seminaro tikslas buvo, po ilgo karantino, žmonėms surengti bendrą treniruotę ir padovanoti gerą emociją, visiems kartu draugiškai pasitreniruoti ir pasidžiaugti tuo kuriamu bendru aikido gėriu.

Sūkurio treneriai pristatė savo aikido technikos stilistiką, treniruočių metodiką, papasakojo ir pademonstravo technikos subtilybes.

Gyvenimas yra labai dinamiškas ir nenuspėjamas. Tad dėl tam tikrų aplinkybių ne visi Sūkurio treneriai galėjo sudalyvauti seminare. Tačiau, atsižvelgiant į dalyvių nuotaikas ir reakcijas, seminaras pavyko visu šimtu procentų 🙂

Manome, kad tokie seminarai, ateityje taps tradicija ir į juos rinksimės reguliariai. Tai didžiulė nauda visiems aikidokams, tiek aikido technine prasme, tiek fizine, tiek dvasine.

Na ir kviečiame visus į nuotraukų galeriją, kuri bent dalelyte perteikia tą nuotaiką, kuri ten vyravo 🙂

Esame labai dėkingi už įamžintas puikias akimirkas, fotografui Titui Silovui.

Aikido Dojo SŪKURYS

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui. Treniruotės, stovyklos, seminarai suaugusiems, jaunimui, paaugliams, vaikams ir šeimoms.