192 Views

Šiandien Sūkuriui sukanka 27 metai.

Švęskime širdyse kartu!1994 metais, Sūkurio įkūrėjas ir jo puoselėtojas, Pranas Golovač, sukūrė šį nuostabų kūrinį. Šis kūrinys buvo ir yra skirtas žmonėms lavintis ir ugdytis fiziniame, dvasiniame ir mentaliniame lygmenyje.

Šiai dienai, praėjus tiek daug metų nuo įkūrimo, Sūkurys su visa komanda ir jame besitreniruojančiais žmonėmis yra pilni entuziazmo, optimizmo ir drąsiai žvelgia į ateitį ir ryžtingai kuria naujus planus naujiems darbams ir naujoms veikloms. Ateitis nusimato labai įdomi ir kūrybinga.

Nežiūrint į globalinius ekonominius ir kitus įvykius, Sūkurys, šį sezoną pradėjo ne tik išlaikydami savo besitreniruojančių narių skaičių, bet ir sugebėjo prisitraukti nemažai naujų narių. Tad galime drąsiai teigti, kad gebame išlaikyti Sūkurio įkūrėjo liniją, treniravimo ir ugdymo kokybę bei burti ir plėsti aikidokų bendruomenę Lietuvoje.

Šią, mums ypatingą dieną, norime Jums visiems pasakyti didelis ačiū ir padėkoti už Jūsų atsidavimą ir lojalumą mūsų organizacijai. Jūs mums esate pats didžiausias neišmatuojamas ir nepamatuojamas turtas. Tad AČIŪ JUMS MIELIEJI!

Būkime kartu ir būkime visi laimingi.

Su pačiais šilčiausiais palinkėjimais
Sūkurio kolektyvas

Aikido Dojo SŪKURYS

Kovos menų mokykla, kuri specializuojasi kovos menų srityje nuo 1998 m. ir turi novatorišką programą fizinių ir dvasinių ypatybių ugdymui. Treniruotės, stovyklos, seminarai suaugusiems, jaunimui, paaugliams, vaikams ir šeimoms.