https://i0.wp.com/www.aikidosukurys.lt/wp-content/uploads/2020/11/Zirmunu-sale-1920-1280.png?w=891

Šios puikios naujos salės dizainas yra sukurtas prisilaikant japoniškos kultūros suderinant minimalizmą su komfortu ir ergonomika. Treniruojantis atrodo lyg būtum pasinėręs į kitą pasaulį. Kadangi dizaino detalės išduoda apie čia vyraujančią rytietišką kultūrą.

  • Darbinis salės plotas 100 kv. m.
  • Salėje aukštos lubos suteikia daug erdvės.
  • Kokybiški tatamiai.
  • Erdvios rūbinės.
  • Dušai, WC.
  • Nemokama automobilių aikštelė.
  • Nemokamas Wifi.

Ši salė randasi Lakūnų g. 24, Vilnius, Ogmios miestelio Outlet Park II a. Laisvalaikio terasoje 19 ir 20 numeriu pažymėtose patalpose.

Visas Outlet Park pastatas yra naujai atrenovuotas ir yra nepriekaištingos būklės. Patalpos yra kasdien valomos ir prižiūrima tvarka. Atvykę į šią vietą galėsite ne tik pas mus puikiai pasitreniruoti bet ir aplankyti įvairias kavines, restoranus, parduotuves ir įvairius kitus paslaugų teikėjus. Ši vieta puikiai tinka ir aktyviam poilsiui ir pramogoms. Čia suras ką veikti tiek suaugę, tiek ir vaikai.

 

Tvarkaraštis

 

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
11:00 - 11:30
Savigyna\Sveikatingumas
Mišri grupė
11:00
12:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:30 - 17:00
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
17:00 - 17:30

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11:00 - 11:30
Savigyna\Sveikatingumas
Mišri grupė
11:00
12:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30

Šeštadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:30 - 20:00
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPrededantieji / Pažengusieji
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19:30 - 20:00
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
17:30 - 18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
18:30 - 19:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
18:30 - 19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

No events available in augustina category!
No events available in marija category!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
11:00 - 11:30
Savigyna\Sveikatingumas
Mišri grupė
11:00
12:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
06:30 - 07:00
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupėPradedantieji / Pažengusieji
Rytinė grupė
Vidutinis intensyvumas
06:30
07:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Rytinė grupė Pradedantieji / Pažengusieji
07:00 - 07:30
11:00 - 11:30
Savigyna\Sveikatingumas
Mišri grupė
11:00
12:30
Treneris
Vytautas Ribikauskas
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
16:00 - 16:30
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Paaugliai 11-16 m.
Pradedantieji
16:00
17:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
16:30 - 17:00
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
Vaikai 6 - 10 m.
Pradedantieji
16:30
17:30
Instruktorius
Laurynas Duburas
17:00 - 17:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
17:00
18:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Vaikai 6-10 m.Pradedantieji
Vaikai 6-10 m.
Pradedantieji
18:00
19:00
Instruktorius
Artūras Ginelevičius
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPradedantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
Suaugusieji
Aukštas intensyvumas
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
SuaugusiejiPrededantieji / Pažengusieji
Suaugusieji (Akademija)
Pradedantieji
19:30
21:00
Treneris
Vytautas Ribikauskas
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

No events available!

 

 

ŠIOJE SALĖJE TRENIRUOJA TRENERIAI

Vytautas Ribikauskas

Vytautas Ribikauskas

Treneris

+370 612 00688 vytautas@aikidosukurys.lt

Artūras Ginelevičius

Artūras Ginelevičius

Instruktorius

+370 699 26246 arturas@aikidosukurys.lt

Mariia Čeprakova

Mariia Čeprakova

Instruktorė

+370 604 57799 mariia@aikidosukurys.lt

Augustina Lipnevičiūtė

Augustina Lipnevičiūtė

Instruktorė

+370 684 93633 augustina@aikidosukurys.lt

GAUKITE NEMOKAMĄ TRENIRUOTĘ